5. Tineke Looman

Tineke Looman (1950)

1 aangeboden items / 70 verkochte items

FA. (15 x Favoriet)

Tineke LOOMAN

Tineke Looman - Olieverf op canvaspapier, Silent moment for us - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 70!

Tineke Looman - Olieverf op canvaspapier, Silent moment for us - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Eindtijd08-08-2021 om 20:38

Afmetingen114 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst