5. Margot de Jager

Margot de Jager (1956)

2 aangeboden items / 31 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Margot de JAGER (Jakarta Indonesie, 1956)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Margot de Jager - The shelter kopen? Bied vanaf 65!

Margot de Jager - The shelter

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd25-04-2021 om 21:27

Jaartal1998
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen18 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Margot de Jager - Nachtduivel kopen? Bied vanaf 55!

Margot de Jager - Nachtduivel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd15-07-2021 om 22:23

TechniekDroge Naald
Afmetingen52 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst