5. Johannes Josseaud

Johannes Josseaud (1880-1935)

1 aangeboden items / 80 verkochte items

FA. (15 x Favoriet)

Johannes JOSSEAUD (Amsterdam 1880 - Haarlem 1935)

Johannes Josseaud - Nieuwe kerk te Haarlem kopen? Bied vanaf 35!

Johannes Josseaud - Nieuwe kerk te Haarlem

Geplaatst doornoesje01

Eindtijd27-03-2021 om 22:16

Jaartal1925
TechniekEts
Afmetingen30 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst