Sjoerd Bakker (1943-2022)
  5. Sjoerd Bakker
Sjoerd Bakker (1943-2022)

Sjoerd Bakker (1943-2022)

Kunstenaar

Sjoerd BAKKER (1943 - 2022)

Schilder, graficus.

Geboren te Amsterdam in 1943. Overleden in december 2022.

Opleiding:

Bakker heeft zowel een opleiding genoten aan de Gerrit Rietveld Academie als aan de Rijksakademie van beeldende kunsten.

Hij woonde en werkte in Amsterdam.

Het werk van Sjoerd Bakker komt voort uit zijn fascinatie voor Zuidoost Azië en Japan. Als dit niet aan het onderwerp van zijn kunst te zien is, dan wel aan de eenvoud in vorm en kleur: zijn werk doet vaak denken aan oude Japanse prenten. Vooral van inspiratie is de natuur in Japan, waar Bakker jaren terug voor het eerst kwam doordat hij er een reisbeurs voor had ontvangen. De natuur komt in zijn kunst vaak samen met cultuur, door middel van een spoor van menselijke aanwezigheid. Zo is ook een groot thema in Bakkers werk de tegenstelling, of samenkomst, van tijdelijkheid en eeuwigheid.

Exposities en prijzen:

Het werk van Bakker is tentoongesteld in onder meer Amerika, Nederland, Spanje, Japan en Thailand.

Door: Arthur Brouwers

Aangeboden items
19
Verkochte items
187
Nationaliteit
Nederlands Nederlands
Links
Favoriet
Sjoerd Bakker - Onbekend kopen? Bied vanaf 25!
Sjoerd Bakker (1943-2022) Nederlands Onbekend
TechniekEts
Afmetingen66 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
TechniekEts
Afmetingen66 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Sjoerd Bakker - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Sjoerd Bakker - ingelijste ets - 1989 kopen? Bied vanaf 59!
Sjoerd Bakker (1943-2022) Nederlands ingelijste ets - 1989
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 59
Sjoerd Bakker - Grote verstilde aquarel op papier "Falang" 1992 - in passe partout kopen? Bied vanaf 75!
Sjoerd Bakker (1943-2022) Nederlands Grote verstilde aquarel op papier "Falang" 1992 - in passe partout
TechniekAquarel
Afmetingen55 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 75
Sjoerd Bakker - ets - 1989 kopen? Bied vanaf 79!
Sjoerd Bakker (1943) Nederlands ets - 1989
TechniekEts
Afmetingen65 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 79
Sjoerd Bakker (1943-2022) Nederlands ets - 1989
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 79
Sjoerd Bakker - Ets - 1973 kopen? Bied vanaf 39!
Sjoerd Bakker (1943-2022) Nederlands Ets - 1973
TechniekEts
Afmetingen49.5 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Sjoerd Bakker - ets - 1996 kopen? Bied vanaf 59!
Sjoerd Bakker (1943-2022) Nederlands ets - 1996
TechniekEts
Afmetingen31.5 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Sjoerd Bakker - Ets - 1989 kopen? Bied vanaf 59!
Sjoerd Bakker (1943-2022) Nederlands Ets - 1989
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Sjoerd Bakker - ets - 1989 kopen? Bied vanaf 59!
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 59
Sjoerd Bakker - ets: boom en plant kopen? Bied vanaf 59!
Sjoerd Bakker (1943-2022) Nederlands ets: boom en plant
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Sjoerd Bakker - ets: herfstbladeren kopen? Bied vanaf 59!
Sjoerd Bakker (1943-2022) Nederlands ets: herfstbladeren
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59

Kunst kopen van Sjoerd Bakker

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Sjoerd Bakker? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Sjoerd Bakker. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Sjoerd Bakker en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Sjoerd Bakker te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Sjoerd Bakker!

Volg het aanbod kunst van Sjoerd Bakker te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Sjoerd Bakker te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Sjoerd Bakker instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Sjoerd Bakker kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Sjoerd Bakker!

Waarom via Kunstveiling kunst van Sjoerd Bakker kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Sjoerd Bakker en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Sjoerd Bakker via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Sjoerd Bakker of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Sjoerd Bakker?

Kunst kopen van Sjoerd Bakker begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Sjoerd Bakker, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Sjoerd Bakker. Om meer kans te maken om de Sjoerd Bakker te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Sjoerd Bakker! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.