Charles Donker (1940)
  5. Charles Donker
Charles Donker (1940)

Charles Donker (1940)

Kunstenaar

Charles DONKER (Utrecht 1940)

Schilder, graficus, etser, illustrator

Opleiding:

Donker volgde van 1956 tot 1961 lessen aan de afdeling ‘monumentale kunsten’ van de Koninklijke Academie voor Kunst en Vormgeving in Den Bosch en was leerling van Marius de Leeuw.

Heeft onder andere gewerkt in Den Bosch en Utrecht.

Karel Christiaan Marie Donker is een Nederlandse kunstenaar, die vrouwen, landschappen en dieren afbeeldde. Hij was lid van meerdere kunstgenootschappen, waaronder Grafisch Gezelschap De Luis en Arti et Amicitiae (Amsterdam).

Behoort tot de volgende stromingen/groepen: Grafisch gezelschap De Luis.

Aangeboden items
7
Verkochte items
161
Nationaliteit
Nederlands Nederlands
Links
Favoriet
Charles Donker - ingelijste ets: Bornia (Zeist) - 1995 kopen? Bied vanaf 450!
Charles Donker (1940) Nederlands ingelijste ets: Bornia (Zeist) - 1995
TechniekEts
Afmetingen41.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Charles Donker - Ets: Studies van hond Bastiaan kopen? Bied vanaf 175!
Charles Donker (1940) Nederlands Ets: Studies van hond Bastiaan
TechniekEts
Afmetingen50.5 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Charles Donker - Litho: Mensen, dieren en dingen(Wryneck) kopen? Bied vanaf 150!
Charles Donker (1940) Nederlands Litho: Mensen, dieren en dingen(Wryneck)
TechniekLitho
Afmetingen35 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Charles Donker - Leersumseveld II, ets (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 450!
Charles Donker (1940) Nederlands Leersumseveld II, ets (mooi ingelijst)
TechniekEts
Afmetingen62 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Charles Donker - ingelijste ets kopen? Bied vanaf 450!
Charles Donker (1940) Nederlands ingelijste ets
TechniekEts
Afmetingen51 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Charles Donker - Ets: Gele morgenster kopen? Bied vanaf 450!
Charles Donker (1940) Nederlands Ets: Gele morgenster
TechniekEts
Afmetingen47 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450

Kunst kopen van Charles Donker

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Charles Donker? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Charles Donker. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Charles Donker en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Charles Donker te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Charles Donker!

Volg het aanbod kunst van Charles Donker te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Charles Donker te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Charles Donker instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Charles Donker kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Charles Donker!

Waarom via Kunstveiling kunst van Charles Donker kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Charles Donker en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Charles Donker via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Charles Donker of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Charles Donker?

Kunst kopen van Charles Donker begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Charles Donker, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Charles Donker. Om meer kans te maken om de Charles Donker te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Charles Donker! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.