5. Willy Belinfante

Willy Belinfante (1922-2014)

1 aangeboden items / 199 verkochte items

FA. (47 x Favoriet)

Willy BELINFANTE (Rotterdam 1922 - Bilthoven 2014)

graficus, tekenaar en schilder

Opleiding: Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten (Den Haag) Willy Belinfante woonde en werkte in oa Voorburg en later in Amsterdam.

Strandtafrelen, boekwinkels, recepties, vergaderingen, zangkoren, bridgende mensen, het zijn enkele van de bekende thema's die voorkomen in het werk van Willy Belinfante. Wat aan het doek of ets wordt toevertrouwd is geen letterlijk verslag van haar ervaringen, maar meer een karakterisering waaruit een scherp observatievermogen en daarnaast humor en wijsheid blijkt. Zoals ze het zelf stelt, schilderen is leven en overleven.

Exposities en prijzen:

Oa lid van Pulchri Studio.

Willy Belinfante - Ets: "Strand" + Gesigneerd boek - 1981 kopen? Bied vanaf 100!

Willy Belinfante - Ets: "Strand" + Gesigneerd boek - 1981

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd12-08-2021 om 21:24

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen29 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst