5. Frans de Nocker

Frans de Nocker (1884-1955)

3 aangeboden items / 12 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Frans de Nocker (1884 - 1955)Francois Pierre Emile 'Frans' de Nocker geboren te Den Haag 1884 en overleden te Leiden 1955. woonde en werkte in den Haag, Parijs en vanaf 1941 in Leiden. Leerling van zijn vader en van C. Koppenol, vormde zich verder zelf, wel raadgevingen van Severine te Parijs. Schilderde, tekende, maar was vooral een goed aquarellist, waar dit een voorbeeld van is. was lid van het Leids Kunst Centrum

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Frans de Nocker - Hollands plasgezicht met boot en molen - Aquarel kopen? Bied vanaf 70!

Frans de Nocker - Hollands plasgezicht met boot en molen - Aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekAquarel
Afmetingen32 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frans de Nocker - Haventje in landschap bij avondlicht - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 75!

Frans de Nocker - Haventje in landschap bij avondlicht - Gemengde techniek

Geplaatst doorlenteman

Afmetingen24 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Frans de Nocker - Boerderijgezicht kopen? Bied vanaf 50!

Frans de Nocker - Boerderijgezicht

Geplaatst doorartv

Afmetingen37 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst