Elva Polyakova (1970)
  5. Kunstenaar
  6. >
  7. Elva Polyakova
Elva Polyakova (1970)

Elva Polyakova (1970)

Kunstschilder

Elva POLYAKOVA (1970)

Poolse schilder woont en werkt al 30 jaar in Amsterdam. De kunstenaar zoekt de emotie van licht en beweging.

Aangeboden items
7
Verkochte items
541
Nationaliteit
Pools Pools
Favoriet
Elva Polyakova - Singel gracht in Amsterdam kopen? Bied vanaf 75!
Elva Polyakova (1970) Pools Singel gracht in Amsterdam
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Elva Polyakova - Een dag in Amsterdam kopen? Bied vanaf 225!
Elva Polyakova (1970) Pools Een dag in Amsterdam
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Elva Polyakova - Flowers in the nature kopen? Bied vanaf 300!
Elva Polyakova (1970) Pools Flowers in the nature
Techniek Acryl
Afmetingen 67 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Elva Polyakova - One nice day kopen? Bied vanaf 300!
Elva Polyakova (1970) Pools One nice day
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Elva Polyakova - Voorjaar tulpen - Aquqrel en inkt boven giclee kopen? Bied vanaf 73!
Elva Polyakova (1970) Pools Voorjaar tulpen - Aquqrel en inkt boven giclee
Techniek Giclée
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 73
ELVA geboren in 1970.
Kunst academie afgerond.
Door het werk heen is een duidelijke klassieke handschrift zichtbaar. Het samenvoegen van impressionisme en realisme laat het persoonlijke stijl van ELVA zien.
Poolse schilder woont en werkt als kunstenaar al 30 jaar in Amsterdam. De kunstenaar zoekt de emotie van licht en beweging.