Elva POLYAKOVA (1970)
Poolse schilder woont en werkt al 30 jaar in Amsterdam. De kunstenaar zoekt de emotie van licht en beweging.
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 43 x 33 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |