3. items
  5. Land

PolenPolen

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Pools.

Er worden 38 kunstwerken aangeboden
Elva Polyakova - Zonlicht kopen? Bied vanaf 199!
Elva Polyakova - ZonlichtSchilderij

Geplaatst doorelen

Jaartal2022
TechniekAcryl
Afmetingen50 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jürgen Wölbing - unterschonmattenwag (r2) kopen? Bied vanaf 30!
Jürgen Wölbing - unterschonmattenwag (r2)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorluc9309

Jaartal1973
TechniekEts
Afmetingen45 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Andrzej Wawrzyniak - Zonder titel 1/2/3 kopen? Bied vanaf 22!
Andrzej Wawrzyniak - Zonder titel 1/2/3Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordeKunstZolder

Jaartal1987
Afmetingen28.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piotr Konkel - Union kopen? Bied vanaf 50!
Piotr Konkel - UnionGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPrivateartcollector

Afmetingen50 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marta Jedrysko - EVA / KLEURLITHO / 80x59cm / SIG / 1996 / GROOT FORMAAT kopen? Bied vanaf 25!
Marta Jedrysko - EVA / KLEURLITHO / 80x59cm / SIG / 1996 / GROOT FORMAATGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Elva Polyakova - Magnolia in voorjaar kopen? Bied vanaf 225!
Elva Polyakova - Magnolia in voorjaarSchilderij

Geplaatst doorelen

Jaartal2022
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Elva Polyakova - Aan zee kopen? Bied vanaf 199!
Elva Polyakova - Aan zeeSchilderij

Geplaatst doorelen

Jaartal2022
TechniekAcryl
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Elva Polyakova - Montelbaanstoren in Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!
Elva Polyakova - Montelbaanstoren in AmsterdamSchilderij

Geplaatst doorelen

Jaartal2022
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piotr Konkel - Zeefdruk op papier (bevestigd op board), Titel, Extremiteit kopen? Bied vanaf 60!
Piotr Konkel - Zeefdruk op papier (bevestigd op board), Titel, ExtremiteitGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal2005
Afmetingen40 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mariusz Krawczyk - Olieverf op doek, Rites-Place 1-201 (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
Mariusz Krawczyk - Olieverf op doek, Rites-Place 1-201 (Groot)Schilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2002
Afmetingen100 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piotr Konkel - The hearts - zeefdruk - gesigneerd - ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Piotr Konkel - The hearts - zeefdruk - gesigneerd - ingelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorloft

Jaartal2000
Afmetingen52 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Andrzej Korzec - Olieverf op doek, Stilleven met bananen kopen? Bied vanaf 80!
Andrzej Korzec - Olieverf op doek, Stilleven met bananenSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen92 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Andrzej j. Piwarski - Olieverf op doek, Spuren VIII - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 200!
Andrzej j. Piwarski - Olieverf op doek, Spuren VIII - Ingelijst (Groot)Schilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1994
Afmetingen107 cm x 87.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Faiga Ostrower - Ingelijste litho - 1980 kopen? Bied vanaf 125!
Faiga Ostrower - Ingelijste litho - 1980Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1980
TechniekLitho
Afmetingen83 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joel Kass - 'Birds' kopen? Bied vanaf 395!
Joel Kass - 'Birds'Schilderij

Geplaatst doorRik1957

Afmetingen30 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piotr Konkel - Zeefdruk op papier (bevestigd op board), ZT R8 kopen? Bied vanaf 70!
Piotr Konkel - Zeefdruk op papier (bevestigd op board), ZT R8Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal2005
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHout
IngelijstNiet Ingelijst
Jean-Pierre Norblin de la Gourdaine - Manspersoon naar Rembrandt - ets kopen? Bied vanaf 125!
Jean-Pierre Norblin de la Gourdaine - Manspersoon naar Rembrandt - etsPrenten voor 1900

Geplaatst doorMiles

Periode< 1800
TechniekEts
Afmetingen21 cm x 19 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Marta Jedrysko - Auzelia in the mood for summer (groot) kopen? Bied vanaf 75!
Marta Jedrysko - Auzelia in the mood for summer (groot)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
Afmetingen77 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Abraham Krol - Pools/Franse kunstenaar - 2 kleine oplage Etsen "Potplant en Landschap" - kopen? Bied vanaf 38!
Abraham Krol - Pools/Franse kunstenaar - 2 kleine oplage Etsen "Potplant en Landschap" -Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorartpointamsterdam

TechniekEts
Afmetingen37 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Krzysztof Zielinski - MUZIKANT kopen? Bied vanaf 295!
Krzysztof Zielinski - MUZIKANTBeeld / Object

Geplaatst doorkunstpeer

TechniekHout
Afmetingen95 cm x 21 cm x 15 cm (h x b x d)
Gewicht7800 g
GesigneerdHandgesigneerd
Marta Jedrysko - Aurelia kopen? Bied vanaf 10!
Marta Jedrysko - AureliaGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPeter21260

TechniekLitho
Afmetingen71 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Magda Jesionek - Tweeluik, Fatamorgana of Forbidden city - Ingelijst (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Magda Jesionek - Tweeluik, Fatamorgana of Forbidden city - Ingelijst (Zeer Groot)Schilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1997
Afmetingen163 cm x 6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marek Zyga - Keramiek en steen, Head XVII kopen? Bied vanaf 600!
Marek Zyga - Keramiek en steen, Head XVIIBeeld / Object

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2005
TechniekKeramiek
Afmetingen30 cm x 30 cm x 25 cm (h x b x d)
Gewicht90000 g
GesigneerdHandgesigneerd
Mariusz Krawczyk - Olieverf op doek, Rites - Place 1-217 kopen? Bied vanaf 350!
Mariusz Krawczyk - Olieverf op doek, Rites - Place 1-217Schilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2002
Afmetingen65 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mariusz Krawczyk - Olieverf op doek, Rites - Place 1-209 (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
Mariusz Krawczyk - Olieverf op doek, Rites - Place 1-209 (Groot)Schilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2002
Afmetingen120 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piotr Konkel - 'Sunshine in my heart' (prachtig gelijst) kopen? Bied vanaf 95!
Piotr Konkel - 'Sunshine in my heart' (prachtig gelijst)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal2006
Afmetingen73 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Andrzej j. Piwarski - Olieverf op doek, Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Andrzej j. Piwarski - Olieverf op doek, Zonder titelSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1993
Afmetingen46 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piotr Konkel - zonder titel met lijst (GJ-20) kopen? Bied vanaf 45!
Piotr Konkel - zonder titel met lijst (GJ-20)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2005
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Andrzej Korzec - Olieverf op board, Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 50!
Andrzej Korzec - Olieverf op board, Abstracte compositieSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen28 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Marek Jaromski - Ets, Srelong kopen? Bied vanaf 50!
Marek Jaromski - Ets, SrelongGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1980
TechniekEts
Afmetingen78 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piotr Konkel - The tree kopen? Bied vanaf 45!
Piotr Konkel - The treeGrafiek (handgesigneerd)

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Stanislaw Wejman - On the Beach kopen? Bied vanaf 125!
Stanislaw Wejman - On the BeachGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorLolaboy1937

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Elva Polyakova - Een gracht in Amsterdam kopen? Bied vanaf 65!
Elva Polyakova - Een gracht in AmsterdamSchilderij

Geplaatst doorelen

Jaartal2021
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Elva Polyakova - Prinsen gracht in Amsterdam kopen? Bied vanaf 65!
Elva Polyakova - Prinsen gracht in AmsterdamSchilderij

Geplaatst doorelen

Jaartal2021
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Andrzej Wawrzyniak - Olieverf op doek, La confiance muturelle - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
Andrzej Wawrzyniak - Olieverf op doek, La confiance muturelle - Ingelijst (Groot)Schilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2003
Afmetingen127.5 cm x 107.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Elva Polyakova - Mooie weer in Amsterdam kopen? Bied vanaf 199!
Elva Polyakova - Mooie weer in AmsterdamSchilderij

Geplaatst doorelen

Jaartal2022
TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst