3. items
  5. Land

Polen Polen

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Pools.

Bogdan Korczowski - Abstract werk kopen? Bied vanaf 950!
Bogdan Korczowski (1954) Pools Abstract werk
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 198 x 132 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 950
Piotr Konkel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Piotr Konkel (1963) Nederlands Pools Zonder titel
Afmetingen 39 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Wilhelm Sasnal - Zeefdruk: zonder titel - 2007 kopen? Bied vanaf 350!
Wilhelm Sasnal (1972) Pools Duits Zeefdruk: zonder titel - 2007
Afmetingen 95 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Elva Polyakova - One nice day kopen? Bied vanaf 350!
Elva Polyakova (1970) Pools One nice day
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Elva Polyakova - Abstract body art kopen? Bied vanaf 250!
Elva Polyakova (1970) Pools Abstract body art
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Elva Polyakova - Prinsengracht in Amsterdam kopen? Bied vanaf 150!
Elva Polyakova (1970) Pools Prinsengracht in Amsterdam
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Elva Polyakova - Start one nice day kopen? Bied vanaf 350!
Elva Polyakova (1970) Pools Start one nice day
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Elva Polyakova - Girl in abstract licht - 2 x painting's kopen? Bied vanaf 150!
Elva Polyakova (1970) Pools Girl in abstract licht - 2 x painting's
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Marta Jedrysko - Seba kopen? Bied vanaf 35!
Marta Jedrysko (1959) Nederlands Pools Seba
Afmetingen 77 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Marta Jedrysko - Mary kopen? Bied vanaf 35!
Marta Jedrysko (1959) Nederlands Pools Mary
Afmetingen 122 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Avraham Inlender - e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: diverse composities kopen? Bied vanaf 19!
Avraham Inlender (1932-2003) Israëlisch Pools e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: diverse composities
Afmetingen 15 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 19
Dietrich Arlt-Aeres - PORTRAIT - OHNE TITEL kopen? Bied vanaf 250!
Dietrich Arlt-Aeres (1936-2005) Duits Pools PORTRET - ZONDER TITEL
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 52 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 52 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Stanislaw Masiak - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 50!
Stanislaw Masiak (1939-1979) Pools Zonder Titel
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 25 x 13.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Krosno Glass S.A. - Kobaltblauw ovale vaas kopen? Bied vanaf 10!
Krosno Glass S.A. (1923) Pools Kobaltblauw ovale vaas
Afmetingen 18 x 10 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 840 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 10
Jan Plaskocinski - Drie handgesigneerde zeefdrukken: Jungle I, II, III kopen? Bied vanaf 35!
Jan Plaskocinski (1919-1993) Pools Drie handgesigneerde zeefdrukken: Jungle I, II, III
Afmetingen 15 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Piotr Konkel - Zeefdruk, Origin - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Piotr Konkel (1963) Nederlands Pools Zeefdruk, Origin - Ingelijst
Afmetingen 103 x 57.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Elva Polyakova - Windy evening in Amsterdam kopen? Bied vanaf 225!
Elva Polyakova (1970) Pools Windy evening in Amsterdam
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Elva Polyakova - Aquarel en inkt boven giclee , ingeschildeerd x 3st.Amsterdam kopen? Bied vanaf 250!
Elva Polyakova (1970) Pools Aquarel en inkt boven giclee , ingeschildeerd x 3st.Amsterdam
Techniek Giclée
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Avraham Inlender - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Abstracte Composities I-VI kopen? Bied vanaf 19!
Avraham Inlender (1932-2003) Israëlisch Pools e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Abstracte Composities I-VI
Afmetingen 15 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 19
Dominik Smolik - Abstract kunstwerk, ongetiteld kopen? Bied vanaf 45!
Dominik Smolik (1982) Pools Abstract kunstwerk, ongetiteld
Techniek Acryl
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Jürgen Bordanowicz - Ohne Titel, 1992-VI a kopen? Bied vanaf 75!
Jürgen Bordanowicz (1944-2023) Pools Zonder titel, 1992-VI
Techniek Gouache
Afmetingen 17.5 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Jürgen Bordanowicz - Ohne Titel, 1992-VII b kopen? Bied vanaf 75!
Techniek Gouache
Afmetingen 8 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Jürgen Bordanowicz - Ohne Titel, 1995-I a kopen? Bied vanaf 75!
Techniek Gouache
Afmetingen 11 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Krosno Glass S.A. - Olielamp kopen? Bied vanaf 20!
Krosno Glass S.A. (1923) Pools Olielamp
Afmetingen 13 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 20
Elva Polyakova - Flowers in the nature kopen? Bied vanaf 350!
Elva Polyakova (1970) Pools Flowers in the nature
Techniek Acryl
Afmetingen 61 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Regine Von Rudloff-Zeibig - Aquarel - Abstract kopen? Bied vanaf 75!
Regine Von Rudloff-Zeibig (1944-2023) Duits Pools Aquarel - Abstract
Techniek Aquarel
Afmetingen 22 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Piotr Konkel - Zeefdruk, Zonder titel II - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 40!
Piotr Konkel (1963) Nederlands Pools Zeefdruk, Zonder titel II - Ingelijst (Groot)
Afmetingen 128 x 92.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Abraham Krol - Ontwerptekening + 2x ets , Zelfportret? kopen? Bied vanaf 50!
Abraham Krol (1919-2005) Frans Pools Ontwerptekening + 2x ets , Zelfportret?
Techniek Potlood
Afmetingen 40 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Abraham Krol - Affiche , André Gide: Thésée - 1963 kopen? Bied vanaf 50!
Abraham Krol (1919-2005) Frans Pools Affiche , André Gide: Thésée - 1963
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
€ 50
Abraham Krol - Ets , Zonder titel – Nr. 22 van 75 - 1950 kopen? Bied vanaf 50!
Abraham Krol (1919-2005) Frans Pools Ets , Zonder titel – Nr. 22 van 75 - 1950
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Piotr Konkel - B leaf kopen? Bied vanaf 25!
Piotr Konkel (1963) Nederlands Pools B leaf
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Maria Skowronska - schatten kopen? Bied vanaf 1380!
Maria Skowronska (1948-1922) Pools schaduw
Afmetingen 92 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.380
Bohdan Zaleski - abstracte compositie kopen? Bied vanaf 60!
Bohdan Zaleski (1930-2015) Pools abstracte compositie
Afmetingen 34.8 x 34.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Ryszard Skupin - landscape kopen? Bied vanaf 250!
Ryszard Skupin (1930-2005) Pools landscape
Afmetingen 49 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Cyprian Koscielniak - Alarmering kopen? Bied vanaf 100!
Cyprian Koscielniak (1948) Nederlands Pools Alarmering
Techniek Gouache
Afmetingen 48 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Cyprian Koscielniak - Windroos kopen? Bied vanaf 50!
Cyprian Koscielniak (1948) Nederlands Pools Windroos
Techniek Gouache
Afmetingen 34 x 34 cm (h x b)
€ 50
Cyprian Koscielniak - Mannetje kopen? Bied vanaf 30!
Cyprian Koscielniak (1948) Nederlands Pools Mannetje
Techniek Gouache
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Piotr Konkel - Hearts kopen? Bied vanaf 30!
Piotr Konkel (1963) Nederlands Pools Hearts
Afmetingen 46.5 x 36.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Harry Wysocki - New beginning kopen? Bied vanaf 75!
Harry Wysocki (1926) Pools New beginning
Afmetingen 96 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Piotr Konkel - Union kopen? Bied vanaf 45!
Piotr Konkel (1963) Nederlands Pools Union
Afmetingen 50 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Piotr Konkel - The Tree kopen? Bied vanaf 45!
Piotr Konkel (1963) Nederlands Pools The Tree
Afmetingen 50 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Maria Diduch - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 145!
Maria Diduch (1947) Nederlands Pools zonder titel maar met lijst!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 64 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 145
Leo Roth - Liefdespaar kopen? Bied vanaf 100!
Leo Roth (1914-2002) Pools Liefdespaar
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Piotr Konkel - zonder titel - GROOT formaat kopen? Bied vanaf 100!
Piotr Konkel (1963) Nederlands Pools zonder titel - GROOT formaat
Afmetingen 104 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 100
Christian Rickert - DIE SCHRECKSEKUNDE HÄLT NOCH AN kopen? Bied vanaf 300!
Christian Rickert (1940) Duits Pools DE ENGE TWEEDE GAAT NOG STEEDS DOOR
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300