5. Mark Kostabi

Mark Kostabi (1961)

1 aangeboden items / 64 verkochte items

FA. (35 x Favoriet)

Mark Kostabi: 1961 Born: Los Angeles, CA

1988 Founded “Kostabi World” on Ludlow Street in New York, NY

Amerikaans

Mark Kostabi - Spirits of New York kopen? Bied vanaf 80!

Mark Kostabi - Spirits of New York

Geplaatst doorArt4You2

Eindtijd13-07-2021 om 19:57

Jaartal2015
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen54.5 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst