5. Sam Parabirsingh

Sam Parabirsingh (1943-2003)

10 aangeboden items / 39 verkochte items

FA. (21 x Favoriet)

Sam PARABIRSINGH (Willemstad Curacao 1953)

10 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Sam Parabirsingh - Aquarel, Cyprus - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Sam Parabirsingh - Aquarel, Cyprus - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1989
TechniekAquarel
Afmetingen41 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sam Parabirsingh - Kleurenets, L' ecriture normale - Ingelijst kopen? Bied vanaf 5!

Sam Parabirsingh - Kleurenets, L' ecriture normale - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1988
TechniekEts
Afmetingen51 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sam Parabirsingh - Kleurenets, Architectila - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Sam Parabirsingh - Kleurenets, Architectila - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2002
TechniekEts
Afmetingen65.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sam Parabirsingh - Kleurenets, Bhodisvatha and lakshis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 5!

Sam Parabirsingh - Kleurenets, Bhodisvatha and lakshis - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen61 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Sam Parabirsingh - Kleurenets, Inca prent - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Sam Parabirsingh - Kleurenets, Inca prent - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1974
TechniekEts
Afmetingen71 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sam Parabirsingh - Kleurenets, Paard en bloemen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Sam Parabirsingh - Kleurenets, Paard en bloemen - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1985
TechniekEts
Afmetingen71 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sam Parabirsingh - Ca danse mythologigre o.i.d. 27/30 kopen? Bied vanaf 20!

Sam Parabirsingh - Ca danse mythologigre o.i.d. 27/30

Geplaatst doorAapeloekie

Jaartal1993
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sam Parabirsingh - Kleurenets, Istanbul impression - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Sam Parabirsingh - Kleurenets, Istanbul impression - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1984
TechniekEts
Afmetingen72 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sam Parabirsingh - Kleurenets, Venus prent - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Sam Parabirsingh - Kleurenets, Venus prent - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1990
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sam Parabirsingh - Onvoltooid Verleden Tijd kopen? Bied vanaf 20!

Sam Parabirsingh - Onvoltooid Verleden Tijd

Geplaatst doordeKunstZolder

Jaartal1987
Afmetingen28.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst