5. Henk Dekker

Henk Dekker (1897-1974)

4 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (16 x Favoriet)

Henk DEKKER (Gouda 1897- Den Haag 1974)

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Henk Dekker - C1256, Zuiderzeegezicht met botters kopen? Bied vanaf 400!

Henk Dekker - C1256, Zuiderzeegezicht met botters

Geplaatst doorMarsmeijer

Afmetingen58 cm x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk Dekker - C4625-8, Drooggevallen botter kopen? Bied vanaf 700!

Henk Dekker - C4625-8, Drooggevallen botter

Geplaatst doorMarsmeijer

Afmetingen114.5 cm x 94.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk Dekker - C4625-12, Botters op zee kopen? Bied vanaf 500!

Henk Dekker - C4625-12, Botters op zee

Geplaatst doorMarsmeijer

Afmetingen64.5 cm x 84.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk Dekker - Zeer groot doek: "De haven van Ostende, na de bui" kopen? Bied vanaf 675!

Henk Dekker - Zeer groot doek: "De haven van Ostende, na de bui"

Geplaatst doorDheemskerk

Afmetingen100 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst