Jan van Geem (1919-1995)
Grandioos mooi werkje van Jan van geem
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 0.4 x 0.4 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 600