Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Duif
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 45 x 44.6 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 30