Eduard Houbolt (1885-1954) Portret van dame 1912
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 33 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 250