5. Hugo de Clercq

Hugo de Clercq (1930)

2 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Hugo de CLERCQ (Gent 1930 - 1996)

Belgisch

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Hugo de Clercq - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!

Hugo de Clercq - Zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRex2205

Eindtijd06-07-2021 om 22:44

Jaartal1969
TechniekAquarel
Afmetingen70 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hugo de Clercq - Zonder titel kopen? Bied vanaf 70!

Hugo de Clercq - Zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRex2205

Eindtijd27-07-2021 om 21:01

Jaartal1986
TechniekAquarel
Afmetingen60 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst