5. Is. van Mens

Is. van Mens (1890-1985)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Is. van MENS (Berlicum 1890 - Oosterhout 1985)

Is. van Mens - Oriëntalistisch stadstafereel kopen? Bied vanaf 1250!

Is. van Mens - Oriëntalistisch stadstafereel

Geplaatst doorBaline

Eindtijd28-07-2021 om 22:41

Afmetingen51 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst