Willem Roelofs (1822-1897)
Boten op plas
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 11 x 18 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |

Opgericht in 1856
Société Royale Belge des Aquarellistes was een Belgische kunstenaarsvereniging. De vereniging hield jaarlijkse tentoonstellingen op wisselende locaties. Leden waren Belgen en in Brussel levende Nederlanders. Société Royale Belge des Aquarellistes speelde een rol bij het verspreiding van aquarellen in Europa. Soortgelijke verenigingen ontstonden ook in andere landen, zoals de Hollandsche Teekenmaatschappij in 1876.
| Techniek | Ets |
| Drager | Papier |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 13 x 11.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 46 x 39 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Houtskool |
| Afmetingen | 25 x 16 cm (h x b) |
| Drager | Papier |