5. Societe des Aquarellistes

Societe des Aquarellistes

Opgericht in 1856

Société Royale Belge des Aquarellistes

Société Royale Belge des Aquarellistes was een Belgische kunstenaarsvereniging. De vereniging hield jaarlijkse tentoonstellingen op wisselende locaties. Leden waren Belgen en in Brussel levende Nederlanders. Société Royale Belge des Aquarellistes speelde een rol bij het verspreiding van aquarellen in Europa. Soortgelijke verenigingen ontstonden ook in andere landen, zoals de Hollandsche Teekenmaatschappij in 1876.

Jan Willem van Borselen - zondagmorgen wandeling kopen? Bied vanaf 825!
Jan Willem van Borselen (1825-1892) Nederlands zondagmorgen wandeling
Afmetingen19 x 24 cm (h x b)
DragerPaneel
€ 825
Is. van Mens - Oriëntalistisch stadstafereel kopen? Bied vanaf 950!
Is. van Mens (1890-1985) Nederlands Oriëntalistisch stadstafereel
Afmetingen51 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 950
Jan Hendrik Weissenbruch - Landweg met bosrand kopen? Bied vanaf 625!
Jan Hendrik Weissenbruch (1824-1903) Nederlands Landweg met bosrand
TechniekGouache
Afmetingen30 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 625