5. Societe des Aquarellistes

Societe des Aquarellistes

Opgericht in 1856

Société Royale Belge des Aquarellistes

Société Royale Belge des Aquarellistes was een Belgische kunstenaarsvereniging. De vereniging hield jaarlijkse tentoonstellingen op wisselende locaties. Leden waren Belgen en in Brussel levende Nederlanders. Société Royale Belge des Aquarellistes speelde een rol bij het verspreiding van aquarellen in Europa. Soortgelijke verenigingen ontstonden ook in andere landen, zoals de Hollandsche Teekenmaatschappij in 1876.

Willem Roelofs - Boten op plas kopen? Bied vanaf 40!
Willem Roelofs (1822-1897) Nederlands Boten op plas
Techniek Ets
Afmetingen 11 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Matthijs Maris - Toegeschreven aan. Moeder en kind. kopen? Bied vanaf 79!
Matthijs Maris (1839-1917) Nederlands Toegeschreven aan. Moeder en kind.
Techniek Potlood
Afmetingen 13 x 11.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 79
Henry Cassiers - Klederdracht in straatje kopen? Bied vanaf 30!
Henry Cassiers (1858-1944) Belgisch Klederdracht in straatje
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Matthijs Maris - tekening van twee figuren kopen? Bied vanaf 825!
Matthijs Maris (1839-1917) Nederlands tekening van twee figuren
Techniek Houtskool
Afmetingen 25 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 825
Direct kopen