5. Societe des Aquarellistes

Societe des Aquarellistes

Opgericht in 1856

Société Royale Belge des Aquarellistes

Société Royale Belge des Aquarellistes was een Belgische kunstenaarsvereniging. De vereniging hield jaarlijkse tentoonstellingen op wisselende locaties. Leden waren Belgen en in Brussel levende Nederlanders. Société Royale Belge des Aquarellistes speelde een rol bij het verspreiding van aquarellen in Europa. Soortgelijke verenigingen ontstonden ook in andere landen, zoals de Hollandsche Teekenmaatschappij in 1876.

Er worden 5 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Is. van Mens - 2 Aquarels in 1 omlijsting kopen? Bied vanaf 195!
Is. van Mens - 2 Aquarels in 1 omlijsting

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorBaline

TechniekAquarel
Afmetingen38 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Is. van Mens - Ets genaamd : Side bou said uit 1924 kopen? Bied vanaf 50!
Is. van Mens - Ets genaamd : Side bou said uit 1924

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPatrieske

Jaartal1924
TechniekEts
Afmetingen36 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henry Cassiers - Huizen aan Stadsgracht in de Winter kopen? Bied vanaf 40!
Henry Cassiers - Huizen aan Stadsgracht in de Winter

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorbenbk

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen77.5 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henry Cassiers - Reflets sur le canal. (groot) kopen? Bied vanaf 69!
Henry Cassiers - Reflets sur le canal. (groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNjoyart

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen79 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Is. van Mens - Poort Fondouk Fez Marokko kopen? Bied vanaf 150!
Is. van Mens - Poort Fondouk Fez Marokko

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorciscus_9com

Jaartal1928
TechniekEts
Afmetingen27 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst