5. Societe des Aquarellistes

Societe des Aquarellistes

Opgericht in 1856

Société Royale Belge des Aquarellistes

Société Royale Belge des Aquarellistes was een Belgische kunstenaarsvereniging. De vereniging hield jaarlijkse tentoonstellingen op wisselende locaties. Leden waren Belgen en in Brussel levende Nederlanders. Société Royale Belge des Aquarellistes speelde een rol bij het verspreiding van aquarellen in Europa. Soortgelijke verenigingen ontstonden ook in andere landen, zoals de Hollandsche Teekenmaatschappij in 1876.

Jan Hendrik Weissenbruch - Landweg met bosrand kopen? Bied vanaf 625!
Jan Hendrik Weissenbruch (1824-1903) Nederlands Landweg met bosrand
TechniekGouache
Afmetingen30 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 625
Henry Cassiers - Huizen aan Stadsgracht in de Winter kopen? Bied vanaf 40!
Henry Cassiers (1858-1944) Belgisch Huizen aan Stadsgracht in de Winter
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen77.5 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40