5. Guido Goedheer

Guido Goedheer (1950)

1 aangeboden items / 10 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Guido Hillebrand GOEDHEER (Bennekom, 1950). Werkte o.a. in Wormerveer. Momenteel woonachtig in Zuid-Oost Asie. O.m. graficus.

Guido Goedheer - Kleurenlitho: Wyoming - 1988 kopen? Bied vanaf 45!

Guido Goedheer - Kleurenlitho: Wyoming - 1988

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd13-07-2021 om 22:30

TechniekLitho
Afmetingen32.5 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst