5. Zaanse Grafici

Zaanse Grafici

Zaanse Grafici

De Zaanse Grafici bestaat uit een groep Zaanse kunstenaars, vereenigd naar idee van Gerrit de Jong. Een voorloper van de groep, de Zaende, hield door onderlinge verdeeldheid maar enkele jaren stand. De Zaanse Grafici is een eclectische groep, de leden delen geen gemeenschappelijke kenmerken, daarentegen toont iedere kunstenaar zijn eigen persoonlijke signatuur.

TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Selma Timmerman - houtsnede - Appelbloesem - 23579 kopen? Bied vanaf 65!
Selma Timmerman (1951) Nederlands houtsnede - Appelbloesem - 23579
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen30 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 65
Guido Goedheer - kleurijk schilderij Zonder titel - 23441 kopen? Bied vanaf 75!
Guido Goedheer (1950) Nederlands kleurijk schilderij Zonder titel - 23441
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 75
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Enric Adsera Riba - Jongen met molen, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Enric Adsera Riba (1939) Jongen met molen, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen55 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Leo Poelmeijer - Parkgezicht kopen? Bied vanaf 60!
Leo Poelmeijer (1934) Nederlands Parkgezicht
TechniekGouache
Afmetingen51 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 60
Enric Adsera Riba - ets - 1993 kopen? Bied vanaf 39!
Enric Adsera Riba (1939) Spaans Nederlands ets - 1993
TechniekEts
Afmetingen19 x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Jelus Matser - Aquatint/Droge naald. kopen? Bied vanaf 50!
Jelus Matser (1946-2014) Nederlands Aquatint/Droge naald.
TechniekAcryl
Afmetingen42 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Enric Adsera Riba - Great western Railway kopen? Bied vanaf 55!
Enric Adsera Riba (1939) Spaans Nederlands Great western Railway
TechniekEts
Afmetingen50 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Enric Adsera Riba - Zeefdruk: "Vignet" kopen? Bied vanaf 50!
Enric Adsera Riba (1939) Spaans Nederlands Zeefdruk: "Vignet"
Afmetingen6 x 9 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Anneke van der Mandele - Stoeltjes - ets - oplage 50 kopen? Bied vanaf 45!
Anneke van der Mandele (1938) Nederlands Stoeltjes - ets - oplage 50
TechniekEts
Afmetingen36 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Enric Adsera Riba - Amsterdam kopen? Bied vanaf 425!
Enric Adsera Riba (1939) Spaans Nederlands Amsterdam
Afmetingen70 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 425