Enric Adsera Riba (1939)
Zeefdruk, Foto collage.
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 74.5 x 62.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |