Jasper van Putten (1944-2009)
Ets, Concertgebouw I - Ingelijst
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 44.5 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 35