5. Zaanse Grafici

Zaanse Grafici

Zaanse Grafici

De Zaanse Grafici bestaat uit een groep Zaanse kunstenaars, vereenigd naar idee van Gerrit de Jong. Een voorloper van de groep, de Zaende, hield door onderlinge verdeeldheid maar enkele jaren stand. De Zaanse Grafici is een eclectische groep, de leden delen geen gemeenschappelijke kenmerken, daarentegen toont iedere kunstenaar zijn eigen persoonlijke signatuur.

Enric Adsera Riba - Zeefdruk, Foto collage. kopen? Bied vanaf 35!
Enric Adsera Riba (1939) Spaans Nederlands Zeefdruk, Foto collage.
Afmetingen 74.5 x 62.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 35
1 bieding
Guido Goedheer - lapland leven hommageaan alle elanden en bruine beren in Zweden kopen? Bied vanaf 35!
Guido Goedheer (1950) Nederlands lapland leven hommageaan alle elanden en bruine beren in Zweden
Techniek Aquarel
Afmetingen 52 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 35
Anneke van der Mandele - ets , L'automné 14/15 - ingelijst - 25816 kopen? Bied vanaf 95!
Anneke van der Mandele (1938) Nederlands ets , L'automné 14/15 - ingelijst - 25816
Techniek Ets
Afmetingen 76 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Enric Adsera Riba - Ets: zonder titel kopen? Bied vanaf 49!
Enric Adsera Riba (1939) Spaans Nederlands Ets: zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 20.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Peter Langenberg - Uit de tweede hand kopen? Bied vanaf 25!
Peter Langenberg (1940) Nederlands Uit de tweede hand
Techniek Potlood
Afmetingen 33 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Anneke van der Mandele - polychrome Ets en Aquatint - beperkte oplage - gesigneerd kopen? Bied vanaf 27!
Anneke van der Mandele (1938) Nederlands polychrome Ets en Aquatint - beperkte oplage - gesigneerd
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 27
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen