5. Zaanse Grafici

Zaanse Grafici

Zaanse Grafici

De Zaanse Grafici bestaat uit een groep Zaanse kunstenaars, vereenigd naar idee van Gerrit de Jong. Een voorloper van de groep, de Zaende, hield door onderlinge verdeeldheid maar enkele jaren stand. De Zaanse Grafici is een eclectische groep, de leden delen geen gemeenschappelijke kenmerken, daarentegen toont iedere kunstenaar zijn eigen persoonlijke signatuur.

Er worden 23 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Enric Adsera Riba - Ets /Aquatint. Titel, geen kopen? Bied vanaf 30!
Enric Adsera Riba - Ets /Aquatint. Titel, geenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1976
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen15 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Enric Adsera Riba - Litho: Virginia -1996 kopen? Bied vanaf 55!
Enric Adsera Riba - Litho: Virginia -1996Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - Diepdruk/aquatint. Titel, van leer Holland. kopen? Bied vanaf 35!
Enric Adsera Riba - Diepdruk/aquatint. Titel, van leer Holland.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1973
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen48 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Enric Adsera Riba - Litho, kopen? Bied vanaf 30!
Enric Adsera Riba - Litho,Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1984
TechniekLitho
Afmetingen33 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - Ets /Aquatint. Titel, Le Rouge et le Noir, kopen? Bied vanaf 30!
Enric Adsera Riba - Ets /Aquatint. Titel, Le Rouge et le Noir,Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1984
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen19 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Enric Adsera Riba - PlORA,Zaandam 1976 kopen? Bied vanaf 65!
Enric Adsera Riba - PlORA,Zaandam 1976Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGREET

Jaartal1976
TechniekGravure
Afmetingen57.5 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Enric Adsera Riba - Pared amb Lletras kopen? Bied vanaf 50!
Enric Adsera Riba - Pared amb LletrasGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooredwardvanaltena

Jaartal1986
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Enric Adsera Riba - Pared LPGS kopen? Bied vanaf 50!
Enric Adsera Riba - Pared LPGSGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooredwardvanaltena

Jaartal1986
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Enric Adsera Riba - Pared amb nou forats kopen? Bied vanaf 50!
Enric Adsera Riba - Pared amb nou foratsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooredwardvanaltena

Jaartal1986
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo van den Akker - Virtuoos Zaans Graficus - Serigrafie - beperkte oplage (25) "DNA" gesgneerd kopen? Bied vanaf 19!
Theo van den Akker - Virtuoos Zaans Graficus - Serigrafie - beperkte oplage (25) "DNA" gesgneerdGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorartpointamsterdam

TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - Porta au portella, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Enric Adsera Riba - Porta au portella, aquatint etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1977
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - Toho Koki Co. Japan, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!
Enric Adsera Riba - Toho Koki Co. Japan, aquatint etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1976
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Langenberg - UNICUM - acryl - 'Steen met Mensfiguur' uit 1981 kopen? Bied vanaf 195!
Peter Langenberg - UNICUM - acryl - 'Steen met Mensfiguur' uit 1981Schilderij

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1981
TechniekAcryl
Afmetingen61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Peter Teeling - ETS - Het Steen Antwerpen - 1971- ingelijst - 281B kopen? Bied vanaf 125!
Peter Teeling - ETS - Het Steen Antwerpen - 1971- ingelijst - 281BGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1971
TechniekDroge Naald
Afmetingen56 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Enric Adsera Riba - Jongen met molen, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Enric Adsera Riba - Jongen met molen, aquatint etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1996
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen55 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - Litho: Immaculada -1996 kopen? Bied vanaf 55!
Enric Adsera Riba - Litho: Immaculada -1996Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1996
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - A'dam kopen? Bied vanaf 75!
Enric Adsera Riba - A'damGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPrivateartcollector

Jaartal1990
TechniekLitho
Afmetingen91 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - Litho: Asuncion -1996 kopen? Bied vanaf 55!
Enric Adsera Riba - Litho: Asuncion -1996Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1996
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - Litho: Consuelo -1996 kopen? Bied vanaf 55!
Enric Adsera Riba - Litho: Consuelo -1996Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1996
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - Zeefdruk - "Zaandam" - Handgesigneerd en genummerd - 1999 kopen? Bied vanaf 50!
Enric Adsera Riba - Zeefdruk - "Zaandam" - Handgesigneerd en genummerd - 1999Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorStationsider

Jaartal1999
Afmetingen76 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - Litho: Concepcion -1996 kopen? Bied vanaf 55!
Enric Adsera Riba - Litho: Concepcion -1996Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1996
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
Enric Adsera Riba - Zonder titel maar met lijst!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen85 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Enric Adsera Riba - diepdruk / aquatint - 'Miles de forats' INGELIJST - 5B kopen? Bied vanaf 95!
Enric Adsera Riba - diepdruk / aquatint - 'Miles de forats' INGELIJST - 5BGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1979
TechniekPreeg/Blinddruk
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst