Guido Goedheer - lapland leven hommageaan alle elanden en bruine beren in Zweden
Omschrijving
Guido Goedheer (1950)
Type kunstwerk
Tekening / Aquarel
Jaartal
1977
Techniek
Aquarel
Drager
Karton
Onderwerp
Dieren
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
52 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Prima kwaliteitaquarel is in 2 delen, elk 52 x 48 cm. is op dit moment bevestigd (geplakt)op een stevigere ondergrond. (maat 110x70cm)
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bovenkarspel, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,00
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25