Guido Goedheer - lapland leven hommageaan alle elanden en bruine beren in Zweden

Guido Goedheer - lapland leven hommageaan alle elanden en bruine beren in Zweden kopen? Bied vanaf 35!
Guido Goedheer - lapland leven hommageaan alle elanden en bruine beren in Zweden kopen? Bied vanaf 35!Guido Goedheer - lapland leven hommageaan alle elanden en bruine beren in Zweden kopen? Bied vanaf 35!Guido Goedheer - lapland leven hommageaan alle elanden en bruine beren in Zweden kopen? Bied vanaf 35!
  • Guido Goedheer (1950)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1977
Techniek Aquarel
Drager Karton
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 52 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Prima kwaliteitaquarel is in 2 delen, elk 52 x 48 cm.
is op dit moment bevestigd (geplakt)op een stevigere ondergrond. (maat 110x70cm)
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bovenkarspel, Nederland
Binnen Nederland € 8,00
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Guido Goedheer (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Irenepb
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (1)
96 cm
52 cm