Irenepb
  3. Ervaren verkoper
  5. Irenepb

Irenepb

Lid sinds 2025 / Bovenkarspel, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Guido Goedheer - lapland leven hommageaan alle elanden en bruine beren in Zweden kopen? Bied vanaf 35!
Guido Goedheer (1950) Nederlands lapland leven hommageaan alle elanden en bruine beren in Zweden
Techniek Aquarel
Afmetingen 52 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 35