Guido Goedheer (1950)
lapland leven hommageaan alle elanden en bruine beren in Zweden
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 52 x 96 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |