5. Kurt Lob

Kurt Lob (1926-2015)

4 aangeboden items / 40 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Kurt LÖB: (Berlijn 1926) Werkte veel in Nederland.

Nederlands Duits

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Kurt Lob - Rubenszaal kopen? Bied vanaf 70!

Kurt Lob - Rubenszaal

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorStrechgel

TechniekPotlood
Afmetingen16 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Kurt Lob - Onleesbare titel kopen? Bied vanaf 80!

Kurt Lob - Onleesbare titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1987
TechniekPotlood
Afmetingen21 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kurt Lob - "dikke man in bed" kopen? Bied vanaf 175!

Kurt Lob - "dikke man in bed"

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal2002
TechniekAquarel
Afmetingen19 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kurt Lob - Litho: Naakt - 1975 kopen? Bied vanaf 45!

Kurt Lob - Litho: Naakt - 1975

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen41.5 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst