5. Kring van Tekenaars

Kring van Tekenaars

Opgericht in 1947

Nederlandse Kring van Tekenaars

Al vanaf het begin af aan het de Nederlandse Kring van Tekenaars hetzelfde doel voor ogen, namelijk het tekenen als een autonome kunst onder de aandacht te brengen. Hiermee wordt de tekenkunst bedoeld die nadrukkelijk niet gemaakt is als ontwerp, schets of studie voor een ‘beter’ kunstwerk. In het begin van haar bestaan waren er beperkingen betreffende het kleurgebruik en lijn. Tegenwoordig staat de Nederlandse Kring van Tekenaars erg open voor uiteenlopende onderwerpen, materialen en opvattingen.

Techniek Litho
Afmetingen 21.5 x 32.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Hein Stork - Geen titel kopen? Bied vanaf 40!
Hein Stork (1924-1993) Nederlands Geen titel
Techniek Potlood
Afmetingen 40 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Wim Vaarzon Morel (jr.) - Boslandschap met vijver - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 200!
Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931-2023) Nederlands Boslandschap met vijver - Gesigneerd
Afmetingen 57.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Jaap Ploos van Amstel - Gewelf kopen? Bied vanaf 85!
Jaap Ploos van Amstel (1926) Nederlands Gewelf
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Tjeng Sit Oey - Zeefdruk Zonder titel Prent 190 kopen? Bied vanaf 55!
Tjeng Sit Oey (1917-1987) Nederlands Zeefdruk Zonder titel Prent 190
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Tjeng Sit Oey - Zeefdruk, zonder titel. Prent 190 kopen? Bied vanaf 55!
Tjeng Sit Oey (1917-1987) Nederlands Zeefdruk, zonder titel. Prent 190
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Wim Steijn - krijttekening van winterlandschap kopen? Bied vanaf 45!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands krijttekening van winterlandschap
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 35 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Wim Steijn - Twee etsen van landschappen kopen? Bied vanaf 45!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands Twee etsen van landschappen
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Jan Sierhuis - Interior with creatures on a table kopen? Bied vanaf 85!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Interior with creatures on a table
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Kurt Lob - Litho, Aan tafel kopen? Bied vanaf 20!
Kurt Lob (1926-2015) Nederlands Duits Litho, Aan tafel
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Hein Stork - Aquarel, Portret. kopen? Bied vanaf 40!
Hein Stork (1924-1993) Nederlands Aquarel, Portret.
Techniek Aquarel
Afmetingen 48 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Techniek Gouache
Afmetingen 74 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Techniek Gouache
Afmetingen 74 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Jan Sierhuis - Bronzen sculptuur: 'Tango danseres'. kopen? Bied vanaf 1150!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Bronzen sculptuur: 'Tango danseres'.
Techniek Brons
Afmetingen 55 x 32 x 16 cm (h x b x d)
Gewicht 8100 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.150
Afmetingen 68 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 699
Poppe Damave - Hoek Vrouwenstraat/Bakenessergracht - Haarlem kopen? Bied vanaf 59!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Hoek Vrouwenstraat/Bakenessergracht - Haarlem
Techniek Potlood
Afmetingen 36 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 100
5 biedingen
Jan Vosman - Dialoog kopen? Bied vanaf 250!
Jan Vosman (1953) Nederlands Dialoog
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Poppe Damave - 16 x Haarlem in portfolio. Diverse kunstenaars. kopen? Bied vanaf 119!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands 16 x Haarlem in portfolio. Diverse kunstenaars.
Techniek Hardcover
Afmetingen 65 x 46 cm (h x b)
€ 119
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Wim Steijn - z.t. - impressionistisch landschap kopen? Bied vanaf 35!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands z.t. - impressionistisch landschap
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 15 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 23
Direct kopen
Riek Wesseling - Zelfportret kopen? Bied vanaf 150!
Riek Wesseling (1914-1995) Nederlands Zelfportret
Techniek Potlood
Afmetingen 80 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 50.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 26
Direct kopen
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jan Sierhuis - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Litho - 1973
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Jan Sierhuis - “Gitana” kopen? Bied vanaf 60!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands “Gitana”
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Riek Wesseling - Monografie 1984 > gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Riek Wesseling (1914-1995) Nederlands Monografie 1984 > gesigneerd
Techniek Softcover
Afmetingen 26.5 x 21.5 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Hein Stork - geen titel kopen? Bied vanaf 35!
Hein Stork (1924-1993) Nederlands geen titel
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 29 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Poppe Damave - geen titel kopen? Bied vanaf 35!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands geen titel
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 39 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Jan Sierhuis - Flamenco danseres kopen? Bied vanaf 85!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Flamenco danseres
Afmetingen 102 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Jaap Ploos van Amstel - pastel / gemengd - Dordogne kopen? Bied vanaf 195!
Jaap Ploos van Amstel (1926) Nederlands pastel / gemengd - Dordogne
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 46 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Direct kopen
Jan Sierhuis - vrouw op stoel kopen? Bied vanaf 130!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands vrouw op stoel
Afmetingen 85 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 130
Direct kopen
Jan Sierhuis - Flamenco danseres kopen? Bied vanaf 375!
Afmetingen 103 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Wim Worm - Grote karikaturale kleuren Ets & aquatint "Finish" zeer kleine oplage (15) kopen? Bied vanaf 27!
Wim Worm (1939) Nederlands Grote karikaturale kleuren Ets & aquatint "Finish" zeer kleine oplage (15)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 46 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 27
Direct kopen
Kurt Lob - De Nar kopen? Bied vanaf 60!
Kurt Lob (1926-2015) Nederlands Duits De Nar
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Kurt Lob - danspaar kopen? Bied vanaf 85!
Kurt Lob (1926-2015) Nederlands Duits danspaar
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Metaal
€ 85
Direct kopen
Jan Sierhuis - Vuurtje op het strand kopen? Bied vanaf 550!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Vuurtje op het strand
Afmetingen 50 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 550
Direct kopen
Wim Vaarzon Morel (jr.) - Paarden kopen? Bied vanaf 350!
Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931-2023) Nederlands Paarden
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 42 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Jan Sierhuis - Het was een lange nacht kopen? Bied vanaf 65!
Jan Sierhuis (1928) Nederlands Het was een lange nacht
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Chris Nobels - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 50!
Chris Nobels (1943) Nederlands Winterlandschap
Techniek Potlood
Afmetingen 32 x 42.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 77.5 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Ingeborg Oderwald - Met pet kopen? Bied vanaf 100!
Ingeborg Oderwald (1932) Nederlands Met pet
Techniek Ets
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 22 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Wim Worm - Het maal kopen? Bied vanaf 45!
Wim Worm (1939) Nederlands Het maal
Techniek Ets
Afmetingen 43 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Jaap Schlee - Plant, Spanje kopen? Bied vanaf 100!
Jaap Schlee (1948-2016) Nederlands Plant, Spanje
Techniek Potlood
Afmetingen 41 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen