Jan Sierhuis (1928-2023)
Llitho: schetsboek - 1974
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 21.5 x 32.2 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |

Opgericht in 1947
Al vanaf het begin af aan het de Nederlandse Kring van Tekenaars hetzelfde doel voor ogen, namelijk het tekenen als een autonome kunst onder de aandacht te brengen. Hiermee wordt de tekenkunst bedoeld die nadrukkelijk niet gemaakt is als ontwerp, schets of studie voor een ‘beter’ kunstwerk. In het begin van haar bestaan waren er beperkingen betreffende het kleurgebruik en lijn. Tegenwoordig staat de Nederlandse Kring van Tekenaars erg open voor uiteenlopende onderwerpen, materialen en opvattingen.

| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 40 x 24 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 57.5 x 49.5 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 31 x 25 cm (h x b) |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Papier |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 35 x 30 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 32 x 42 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 74 x 56 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 46 x 35 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 48 x 42.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 74 x 94 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gouache |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 55 x 32 x 16 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 8100 g |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 68 x 40 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 84 x 104 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 39 x 47 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 36 x 30 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 65 x 46 cm (h x b) |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 40 x 40 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 15 x 21.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 78 x 56 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 80 x 68 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 50.5 x 65 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 45 x 50 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 77 x 55 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 21 x 32 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 66 x 50 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 26.5 x 21.5 cm (h x b) |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 29 x 23 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 39 x 29.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 102 x 82 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 31 x 41 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 46 x 60 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 85 x 65 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 103 x 80 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Drager | Metaal |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 50 x 47 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Afmetingen | 42 x 52 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 32 x 42.2 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 77.5 x 56 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 43 x 33 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 22 x 32 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 43 x 49 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 41 x 51 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |