5. Kring van Tekenaars

Kring van Tekenaars

Opgericht in 1947

Nederlandse Kring van Tekenaars

Al vanaf het begin af aan het de Nederlandse Kring van Tekenaars hetzelfde doel voor ogen, namelijk het tekenen als een autonome kunst onder de aandacht te brengen. Hiermee wordt de tekenkunst bedoeld die nadrukkelijk niet gemaakt is als ontwerp, schets of studie voor een ‘beter’ kunstwerk. In het begin van haar bestaan waren er beperkingen betreffende het kleurgebruik en lijn. Tegenwoordig staat de Nederlandse Kring van Tekenaars erg open voor uiteenlopende onderwerpen, materialen en opvattingen.

Jan Sierhuis - Cobra litho kopen? Bied vanaf 55!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Cobra litho
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Kurt Lob - Litho, met gedicht van Han G. Hoekstra: Kleine ballade in kant en zij - 1973 kopen? Bied vanaf 49!
Kurt Lob (1926-2015) Nederlands Duits Litho, met gedicht van Han G. Hoekstra: Kleine ballade in kant en zij - 1973
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Jaap Ploos van Amstel - Hardcover 2008 & cat. Haarlem 1992 kopen? Bied vanaf 40!
Jaap Ploos van Amstel (1926) Nederlands Hardcover 2008 & cat. Haarlem 1992
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
€ 40
Jan Sierhuis - Piezo/zeefdruk , Titel: Flamenco kopen? Bied vanaf 40!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Piezo/zeefdruk , Titel: Flamenco
Afmetingen 30 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Wim Vaarzon Morel (jr.) - Mijnenvegers - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 55!
Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931-2023) Nederlands Mijnenvegers - Gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 17 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 55
Wim Vaarzon Morel (jr.) - Aquarel met paardrijders - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931-2023) Nederlands Aquarel met paardrijders - Ingelijst
Techniek Aquarel
Afmetingen 49 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Poppe Damave - ets van Haarlem (de Bavo heeft de vlag uit) kopen? Bied vanaf 45!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands ets van Haarlem (de Bavo heeft de vlag uit)
Techniek Ets
Afmetingen 17.5 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Jan Sierhuis - Portret van een vrouw kopen? Bied vanaf 650!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Portret van een vrouw
Afmetingen 51 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Pieter Giltaij - Portret van een meisje kopen? Bied vanaf 30!
Pieter Giltaij (1916) Nederlands Portret van een meisje
Techniek Aquarel
Afmetingen 31.5 x 28.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Wim Steijn - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 299!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands Zonder Titel
Afmetingen 94 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Jan Sierhuis - Verweg kopen? Bied vanaf 29!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Verweg
Techniek Potlood
Afmetingen 21 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Jan Sierhuis - De Kar kopen? Bied vanaf 65!
Jan Sierhuis (1928) Nederlands De Kar
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Poppe Damave - Spaarne Haarlem kopen? Bied vanaf 55!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Spaarne Haarlem
Techniek Ets
Afmetingen 22 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Lex Metz - Circus kopen? Bied vanaf 25!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands Circus
Techniek Ets
Afmetingen 52 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Toon Wegner - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Toon Wegner (1926-2010) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Jan Sierhuis - Dag aan het meer kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Dag aan het meer
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Jan Sierhuis - Grote Litho - zeer kleine oplage (40) - abstracte compositie - netjes ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Grote Litho - zeer kleine oplage (40) - abstracte compositie - netjes ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Engelien Reitsma-Valenca - Gelukswens 1963 - Gravure kopen? Bied vanaf 27!
Engelien Reitsma-Valenca (1889-1981) Nederlands Gelukswens 1963 - Gravure
Techniek Gravure
Afmetingen 12.5 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 27
Poppe Damave - Drie etsen uit de jaren '50 - Bomen en ruïne kopen? Bied vanaf 50!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Drie etsen uit de jaren '50 - Bomen en ruïne
Techniek Ets
Afmetingen 18.5 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Lex Metz - zonder titel kopen? Bied vanaf 10!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands zonder titel
Techniek Droge Naald
Afmetingen 59 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Wim Steijn - zelfportret kopen? Bied vanaf 55!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands zelfportret
Techniek Ets
Afmetingen 26 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Sierk Schroder - MAN MET PIJP kopen? Bied vanaf 69!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands MAN MET PIJP
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 45 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Jan Sierhuis - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 80!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Litho - 1973
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Wim Vaarzon Morel (jr.) - 2 boekwerken, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931-2023) Nederlands 2 boekwerken, 1x gesigneerd
Techniek Softcover
Afmetingen 25 x 25 cm (h x b)
€ 35
Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst kopen? Bied vanaf 90!
Theodoor Heynes (1920-1990) Nederlands - Landschap - - ingelijst
Techniek Aquarel
Afmetingen 46 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Jan Sierhuis - Geen titel kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Geen titel
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Techniek Ets
Afmetingen 50.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Jan Sierhuis - Helpende hand kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Helpende hand
Afmetingen 51 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Toon Wegner - Koppermaandagprent 1988 - litho kopen? Bied vanaf 50!
Toon Wegner (1926-2010) Nederlands Koppermaandagprent 1988 - litho
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Ome Frans, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 32 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Sierk Schroder - zonder titel kopen? Bied vanaf 300!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands zonder titel
Techniek Houtskool
Afmetingen 87 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Sierk Schroder - geen titel kopen? Bied vanaf 300!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands geen titel
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 70 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Lex Metz - Tekening kopen? Bied vanaf 49!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands Tekening
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 26 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Lex Metz - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 49!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen 40 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Sierk Schroder - vrouwenportret kopen? Bied vanaf 150!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands vrouwenportret
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Wim Worm - Spittende boer & boerin (eigen druk) kopen? Bied vanaf 20!
Wim Worm (1939) Nederlands Spittende boer & boerin (eigen druk)
Afmetingen 46 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Wim Steijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 33 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Wim Steijn - Guataria Espania kopen? Bied vanaf 100!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands Guataria Espania
Techniek Houtskool
Afmetingen 28.5 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Wim Vaarzon Morel (jr.) - Paarden kopen? Bied vanaf 150!
Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931-2023) Nederlands Paarden
Techniek Houtskool
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
€ 150
Jan Sierhuis - de blauwe tafel kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands de blauwe tafel
Afmetingen 77 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Poppe Damave - Normandië kopen? Bied vanaf 30!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Normandië
Techniek Ets
Afmetingen 49 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Ingeborg Oderwald - Twee etsen, jaren 70, ongetiteld kopen? Bied vanaf 50!
Ingeborg Oderwald (1932) Nederlands Twee etsen, jaren 70, ongetiteld
Techniek Ets
Afmetingen 39 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Poppe Damave - Zicht op Haarlem (Spaarne) kopen? Bied vanaf 50!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Zicht op Haarlem (Spaarne)
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 16 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Afmetingen 62 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Wim Steijn - Duinlandschap 1955 kopen? Bied vanaf 35!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands Duinlandschap 1955
Techniek Droge Naald
Afmetingen 22 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Jan Sierhuis - Tafel kopen? Bied vanaf 100!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Tafel
Afmetingen 75 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Jan Sierhuis - Het was een lange nacht kopen? Bied vanaf 65!
Jan Sierhuis (1928) Nederlands Het was een lange nacht
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Kurt Lob - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Kurt Lob (1926-2015) Nederlands Duits zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 41 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55