5. Kring van Tekenaars

Kring van Tekenaars

Opgericht in 1947

Nederlandse Kring van Tekenaars

Al vanaf het begin af aan het de Nederlandse Kring van Tekenaars hetzelfde doel voor ogen, namelijk het tekenen als een autonome kunst onder de aandacht te brengen. Hiermee wordt de tekenkunst bedoeld die nadrukkelijk niet gemaakt is als ontwerp, schets of studie voor een ‘beter’ kunstwerk. In het begin van haar bestaan waren er beperkingen betreffende het kleurgebruik en lijn. Tegenwoordig staat de Nederlandse Kring van Tekenaars erg open voor uiteenlopende onderwerpen, materialen en opvattingen.

Jan Sierhuis - Lithografie kopen? Bied vanaf 35!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Lithografie
TechniekLitho
Afmetingen26 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Poppe Damave - Slapende baby. kopen? Bied vanaf 10!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Slapende baby.
TechniekEts
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Jan Sierhuis - Geen titel kopen? Bied vanaf 175!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Geen titel
TechniekLitho
Afmetingen23 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Lex Metz - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 49!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen62 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Engelien Reitsma-Valenca - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Engelien Reitsma-Valenca (1889-1981) Nederlands zonder titel
TechniekEts
Afmetingen32 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Leo Schatz - Ik heb geen aanleg voor verdriet kopen? Bied vanaf 1!
Leo Schatz (1918-2014) Nederlands Ik heb geen aanleg voor verdriet
TechniekSoftcover
Afmetingen30 x 1 cm (h x b)
€ 1
Jan Sierhuis - Liggend in de schaduw kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Liggend in de schaduw
Afmetingen51 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Jan Sierhuis - Helpende hand kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Helpende hand
Afmetingen51 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel
Afmetingen65 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Sierk Schroder - 4 boeken kopen? Bied vanaf 50!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands 4 boeken
TechniekHardcover
Afmetingen28.5 x 26.5 cm (h x b)
€ 50
Poppe Damave (1921-1988) Ome Frans, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jan Sierhuis - zonder titel maar wel met lijst! kopen? Bied vanaf 195!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel maar wel met lijst!
Afmetingen42.5 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
Toon Wegner - Koppermaandagprent 1988 - litho kopen? Bied vanaf 75!
Toon Wegner (1926-2010) Nederlands Koppermaandagprent 1988 - litho
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Wim Vaarzon Morel (jr.) - 3 boeken, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931) Nederlands 3 boeken, 1x gesigneerd
TechniekSoftcover
Afmetingen25 x 25 cm (h x b)
€ 50
Ingeborg Oderwald - Twee etsen, jaren 70, ongetiteld kopen? Bied vanaf 50!
Ingeborg Oderwald (1932) Nederlands Twee etsen, jaren 70, ongetiteld
TechniekEts
Afmetingen39 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Jan Sierhuis - Olieverf op doek: 'Het gesprek' (2004) kopen? Bied vanaf 350!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Olieverf op doek: 'Het gesprek' (2004)
Afmetingen34 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
TechniekEts
Afmetingen50.5 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Wim Steijn - Kreta I kopen? Bied vanaf 30!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands Kreta I
TechniekEts
Afmetingen51.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Meinert Volkers - Muzikant kopen? Bied vanaf 160!
Meinert Volkers (1927-2000) Nederlands Muzikant
Afmetingen51 x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 160
Wim Worm - Ets: Cleopatra - 1976 kopen? Bied vanaf 45!
Wim Worm (1939) Nederlands Ets: Cleopatra - 1976
TechniekEts
Afmetingen42 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Jan Sierhuis - Flamencodanseres kopen? Bied vanaf 80!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Flamencodanseres
TechniekLitho
Afmetingen66 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Poppe Damave - Schepen op het strand van Zweden kopen? Bied vanaf 40!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Schepen op het strand van Zweden
TechniekAquarel
Afmetingen42 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Poppe Damave - Zeilschepen op de Kust van Zweden kopen? Bied vanaf 20!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Zeilschepen op de Kust van Zweden
TechniekEts
Afmetingen24 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Chris Beekman - Landschap met houten schuur kopen? Bied vanaf 680!
Chris Beekman (1887-1964) Nederlands Landschap met houten schuur
TechniekPotlood
Afmetingen36 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 680
Lex Metz - Circus kopen? Bied vanaf 35!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands Circus
TechniekEts
Afmetingen52 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Toon Wegner - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Toon Wegner (1926-2010) Nederlands zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen39 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Jan Sierhuis - zonder titel maar met nieuwe lijst kopen? Bied vanaf 195!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel maar met nieuwe lijst
Afmetingen32.5 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
Afmetingen42.5 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
Wim Worm - Mary III kopen? Bied vanaf 25!
Wim Worm (1939) Nederlands Mary III
TechniekEts
Afmetingen18 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 25
Wim Worm - Mary IV kopen? Bied vanaf 25!
Wim Worm (1939) Nederlands Mary IV
TechniekEts
Afmetingen18 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Wim Worm - Mary II kopen? Bied vanaf 25!
Wim Worm (1939) Nederlands Mary II
TechniekEts
Afmetingen18 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Jan Sierhuis - Aquarel ingelijst kopen? Bied vanaf 550!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Aquarel ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen80 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 550
Jan Sierhuis - Flamengo kopen? Bied vanaf 600!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Flamengo
Afmetingen46 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
Wim Worm - Een fantastische voorstelling, ets kopen? Bied vanaf 45!
Wim Worm (1939) Een fantastische voorstelling, ets
TechniekEts
Afmetingen50 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Jan Sierhuis - De Kar kopen? Bied vanaf 65!
Jan Sierhuis (1928) Nederlands De Kar
TechniekLitho
Afmetingen51 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Riek Wesseling - Rivier -droge naald gravure- kopen? Bied vanaf 60!
Riek Wesseling (1914-1995) Nederlands Rivier -droge naald gravure-
TechniekDroge Naald
Afmetingen40 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Hubert van Lith - In afwachting kopen? Bied vanaf 450!
Hubert van Lith (1908-1977) Nederlands In afwachting
TechniekBrons
Afmetingen34 x 14.8 x 16 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Jan Sierhuis - Dialoog kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Dialoog
Afmetingen51 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Jan Sierhuis - Flamenco danseres kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Flamenco danseres
Afmetingen65 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Wim Vaarzon Morel (jr.) - Het paard heet Mike H kopen? Bied vanaf 250!
Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931) Nederlands Het paard heet Mike H
TechniekAquarel
Afmetingen32 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Jan Sierhuis - Aan bet strand kopen? Bied vanaf 700!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Aan bet strand
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 700
Agnes van den Brandeler - Gezicht op Chatou, Frankrijk kopen? Bied vanaf 380!
Agnes van den Brandeler (1918-2002) Nederlands Gezicht op Chatou, Frankrijk
TechniekGouache
Afmetingen70 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 380
Jan Sierhuis - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen77.5 x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Kurt Lob - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Kurt Lob (1926-2015) Nederlands Duits zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen41 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Jan Sierhuis - Het was een lange nacht kopen? Bied vanaf 65!
Jan Sierhuis (1928) Nederlands Het was een lange nacht
TechniekLitho
Afmetingen77 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Lex Metz - Tekening kopen? Bied vanaf 49!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands Tekening
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen26 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Afmetingen40 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen56 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70