Sees Vlag (1934-2018)
  5. Kunstenaar
  6. >
  7. Sees Vlag
Sees Vlag (1934-2018)

Sees Vlag (1934-2018)

Sees VLAG (Gouda 1934 - Den Haag 2018)

Graficus

Opleiding:

Sees Vlag woonde en werkte in Den Haag en was opgeleid aan de Koninklijke Academie voor de Beeldende Kunst te Den Haag.

Vlag was een graficus die veel in pasteltinten werkte. Zijn inspiratie haalde hij uit de stad en de omgeving van Den Haag en maakte vele stadsgezichten.

Exposities en prijzen:

Galerie Aad Leenarts, Den Haag, 1994 Pulchri Studio, Den Haag, 1997 Elzenveld, Antwerpen 1998

Aangeboden items
15
Verkochte items
148
Nationaliteit
Nederlands Nederlands
Links
Favoriet
Sees Vlag - Zeefdruk, Sri Lanka - Polonnaruva - Atadage - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk, Sri Lanka - Polonnaruva - Atadage - Ingelijst
Afmetingen 65.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Sees Vlag - Zeefdruk, LAGO DI VICO (Monte Vénere, 838) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk, LAGO DI VICO (Monte Vénere, 838) - Ingelijst
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 60
4 biedingen
Sees Vlag - Zeefdruk, Tussa Luxor en Aswân - Gevangenpoort - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk, Tussa Luxor en Aswân - Gevangenpoort - Ingelijst
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 80
6 biedingen
Sees Vlag - Zeefdruk, DEN HAAG - Vijver Gemeentemuseum - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk, DEN HAAG - Vijver Gemeentemuseum - Ingelijst
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 70
3 biedingen
Sees Vlag - Zeefdruk, Nieuw bouw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk, Nieuw bouw - Ingelijst
Afmetingen 81 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Sees Vlag - Tafel met schelp kopen? Bied vanaf 90!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Tafel met schelp
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Sees Vlag - Duinen kopen? Bied vanaf 70!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Duinen
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Sees Vlag - Geuldal kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Geuldal
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Sees Vlag - Bomen L'íle-Grande kopen? Bied vanaf 55!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Bomen L'íle-Grande
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 55
1 bieding
Sees Vlag - Zeefdruk, 1905 Koningin Emma school - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk, 1905 Koningin Emma school - Ingelijst
Afmetingen 66 x 80.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Sees Vlag - 's-Gravenhage - Koninklijke Schouwburg kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands 's-Gravenhage - Koninklijke Schouwburg
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Sees Vlag - Linosnede: Zienangoog II - 1989 kopen? Bied vanaf 55!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Linosnede: Zienangoog II - 1989
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 64.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Sees Vlag - Zeefdruk, Paleis Kneuterdijk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 110!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk, Paleis Kneuterdijk - Ingelijst
Afmetingen 65 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 110
Sees Vlag - Zeefdruk: "Krimpenerwaard" - 1980 kopen? Bied vanaf 69!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk: "Krimpenerwaard" - 1980
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Sees Vlag - Linosnede: Zienangoog II - 1989 kopen? Bied vanaf 75!
Techniek Hout/Linosnede
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75

Kunst kopen van Sees Vlag

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Sees Vlag? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Sees Vlag. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Sees Vlag en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Sees Vlag te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Sees Vlag!

Volg het aanbod kunst van Sees Vlag te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Sees Vlag te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Sees Vlag instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Sees Vlag kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Sees Vlag!

Waarom via Kunstveiling kunst van Sees Vlag kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Sees Vlag en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Sees Vlag via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Sees Vlag of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Sees Vlag?

Kunst kopen van Sees Vlag begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Sees Vlag, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Sees Vlag. Om meer kans te maken om de Sees Vlag te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Sees Vlag! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.