5. Han van Hagen

Han van Hagen (1944)

1 aangeboden items / 29 verkochte items

FA. (29 x Favoriet)

Johannes Leonardus Antonius (Han) van HAGEN (Voorburg, 1944)

Han van Hagen - Smidse Verkley - ets, in een fraaie lijst kopen? Bied vanaf 45!

Han van Hagen - Smidse Verkley - ets, in een fraaie lijst

Geplaatst doorMiles

Eindtijd22-07-2021 om 19:45

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen29 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst