5. Peter Robert Keil

Peter Robert Keil (1942)

1 aangeboden items / 49 verkochte items

FA. (19 x Favoriet)

Peter Robert KEIL: (Sulchow Duitsland 1942). De Nieuwe Wilden (Duits: Neue Wilde) is de naam die wordt gebruikt voor een 20e-eeuwse, naoorlogse kunststroming ontstaan in Duitsland

Duits

Peter Robert Keil - Picasso kopen? Bied vanaf 175!

Peter Robert Keil - Picasso

Geplaatst doorton1968

Eindtijd14-05-2021 om 15:07

Jaartal1967
Afmetingen80 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstNiet Ingelijst