5. Willem Dooijewaard

Willem Dooijewaard (1892-1980)

2 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (18 x Favoriet)

Willem DOOIJEWAARD

Aquarellist, schilder, tekenaar

Geboren te Amsterdam in 1892. Overleden in Blaricum in 1980.

Opleiding: Dooijewaard volgde zijn opleiding aan de Amsterdamse Rijksnormaalschool voor Kunstnijverheid.

Hij woonde en werkte onder andere in Nederland, Indonesi_, China, Japan en Frankrijk.

Willem Dooijewaard schildert in impressionistische trant en maakt veel grafiek met Aziatische figuren, ge_nspireerd door zijn reizen.

Door: Arthur Brouwers

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Willem Dooijewaard - Litho kopen? Bied vanaf 30!

Willem Dooijewaard - Litho

Geplaatst doorCello1

Eindtijd30-07-2021 om 19:27

Jaartal1920
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Dooijewaard - Balletdanseres kopen? Bied vanaf 950!

Willem Dooijewaard - Balletdanseres

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordutchsoulbr

Eindtijd03-08-2021 om 19:52

Jaartal1938
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen85 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst