5. Charles Mertens

Charles Mertens (1865-1919)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Charles MERTENS (Antwerpen 1865 - Calverley 1919)

Belgisch

Charles Mertens - Ets, De kajuit kopen? Bied vanaf 35!

Charles Mertens - Ets, De kajuit

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd07-08-2021 om 19:33

Jaartal1892
TechniekEts
Afmetingen21 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst