5. Cobra

Cobra

Opgericht in 1948 - opgeheven in 1951

CoBrA-kunst

CoBrA

De naam CoBrA is ontstaan uit de beginletters van de hoofdsteden waar de oprichters van deze groep vandaan kwamen: Copenhague, Bruxelles en Amsterdam. De groep was een avant-gardebeweging die erg belangrijk was in de Europese kunst direct na de Tweede Wereldoorlog. De Cobragroep kende een kortstondige duur, maar heeft wel lang nog invloed gehad op zowel stilistisch vlak, als op idealen over de maatschappij. CoBrA keerde zich namelijk tegen het academisme vanwege de beeldende esthetische wetten, en tegen de schilderkunst waarin teveel nadruk lag op het intellectuele. Volgens CoBrA kon inspiratie het beste worden gehaald uit de pure, onschuldige kindertekening. Spontaniteit en fantasie was dan ook datgene dat de kunst van de CoBrA kunstenaars kenmerkte.

Corneille - Unique kopen? Bied vanaf 25!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Unique
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 25
Corneille - Feast in the garden kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Feast in the garden
Techniek Litho
Afmetingen 99 x 99 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 600
1 bieding
Corneille - 2003 - L'oiseau multicolore - Met Stempel van Corneille's Atelier ! kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2003 - L'oiseau multicolore - Met Stempel van Corneille's Atelier !
Techniek Litho
Afmetingen 52.5 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN Handgesigneerd uit 2004 kopen? Bied vanaf 235!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk GRONINGEN Handgesigneerd uit 2004
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 235
Corneille - Kleurenzeefdruk DRENTE Handgesigneerd uit 2004 kopen? Bied vanaf 235!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk DRENTE Handgesigneerd uit 2004
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 235
Corneille - Kleurenzeefdruk OVERIJSSEL Handgesigneerd uit 2004 kopen? Bied vanaf 235!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk OVERIJSSEL Handgesigneerd uit 2004
Afmetingen 42 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 235
Corneille - Kleurenzeefdruk GELDERLAND Handgesigneerd uit 2004 kopen? Bied vanaf 235!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk GELDERLAND Handgesigneerd uit 2004
Afmetingen 42 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 235
Lucebert - Prachtige aquatint van Lucebert “ Nachtmerrie” ingelijst (mooie staat) kopen? Bied vanaf 249!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Prachtige aquatint van Lucebert “ Nachtmerrie” ingelijst (mooie staat)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 55 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 249
Corneille - DEUX AMIS kopen? Bied vanaf 185!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch DEUX AMIS
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 185
Corneille - Kleurenzeefdruk FLEVOLAND Handgesigneerd uit 2004 kopen? Bied vanaf 235!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk FLEVOLAND Handgesigneerd uit 2004
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 235
Corneille - La villageoise kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La villageoise
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 250
1 bieding
Simon Vinkenoog - Pastel origineel kopen? Bied vanaf 149!
Simon Vinkenoog (1928-2009) Nederlands Pastel origineel
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 70 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Corneille - Compositie met vrouw en kat kopen? Bied vanaf 335!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Compositie met vrouw en kat
Techniek Offset
Afmetingen 135 x 115 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 335
Lucebert - Radierung: Ohne Titel kopen? Bied vanaf 129!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ets: Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 67 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 129
Corneille - Kleurenoffset-litho. Affiche: IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 59!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenoffset-litho. Affiche: IMAGE DU PARADIS uit 1998
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
€ 59
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 70 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Corneille - 2000 - Les footballeurs le Ballon d ' or Uniek 24 karaat aangebracht op de bal kopen? Bied vanaf 295!
Afmetingen 44 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Corneille - PETITE FEMME EPOUVANTAIL kopen? Bied vanaf 185!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch PETITE FEMME EPOUVANTAIL
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 185
Corneille - Voetballers kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Voetballers
Afmetingen 43 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Corneille - LA FLEUR ROUGE kopen? Bied vanaf 185!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch LA FLEUR ROUGE
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 185
Corneille - 1974 La Tourterelle - Oude Litho. Collector's item! kopen? Bied vanaf 499!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1974 La Tourterelle - Oude Litho. Collector's item!
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Corneille - Le Reveil kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le Reveil
Afmetingen 52.5 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Lucebert - NAAKTE FIGUREN / KLEURLITHO / 76x56cm / SIG kopen? Bied vanaf 115!
Lucebert (1924-1994) Nederlands NAAKTE FIGUREN / KLEURLITHO / 76x56cm / SIG
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Constant - The Hyper-Architecture of Desire [Mark Wigley] kopen? Bied vanaf 95!
Constant (1920-2005) Nederlands The Hyper-Architecture of Desire [Mark Wigley]
Techniek Hardcover
Afmetingen 24.8 x 28.5 cm (h x b)
€ 95
Corneille - 1989 Compositie met vrouw en vogel op bladmuziek - Hommage a Satie - Mooie Lijst kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1989 Compositie met vrouw en vogel op bladmuziek - Hommage a Satie - Mooie Lijst
Afmetingen 73 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Lucebert - 1987 - De disco - 100 jarig jubileum van Albert Heijn - Mooie lijst kopen? Bied vanaf 299!
Lucebert (1924-1994) Nederlands 1987 - De disco - 100 jarig jubileum van Albert Heijn - Mooie lijst
Techniek Ets
Afmetingen 50.8 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Corneille - 1997 - Nous vous souhaitons une merveilleuse année '98 kopen? Bied vanaf 249!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1997 - Nous vous souhaitons une merveilleuse année '98
Techniek Litho
Afmetingen 33.5 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 249
Corneille - Femme a la Fleur kopen? Bied vanaf 1500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme a la Fleur
Afmetingen 123 x 123 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Hugo Claus - Cobra-compositie kopen? Bied vanaf 95!
Hugo Claus (1929-2008) Belgisch Cobra-compositie
Afmetingen 47 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Corneille - 2000 - "FOOTBALLERS THE GOLDEN BALL" - hand signed - Cobra. kopen? Bied vanaf 165!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2000 - "FOOTBALLERS THE GOLDEN BALL" - hand signed - Cobra.
Afmetingen 44 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 165
Corneille - Kleurenlitho: IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 10!
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
€ 10
Serge Vandercam - 'l 'Homme de Tollund kopen? Bied vanaf 165!
Serge Vandercam (1924-2005) Belgisch Deens 'l 'Homme de Tollund
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 165
Serge Vandercam - De Man van Tollund kopen? Bied vanaf 185!
Serge Vandercam (1924-2005) Belgisch Deens De Man van Tollund
Techniek Litho
Afmetingen 82 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 185
Corneille - 1998 - Une belle journée de l’été (Een mooie zomerdag) - Prachtige lijst! kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1998 - Une belle journée de l’été (Een mooie zomerdag) - Prachtige lijst!
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Bengt Lindstrom - Litho: Gul Gubbe Grön av avund - 1970 kopen? Bied vanaf 250!
Bengt Lindstrom (1925-2008) Zweeds Litho: Gul Gubbe Grön av avund - 1970
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Simon Vinkenoog - Boek: Louter genieten, met teksten en reproducties - 1993 kopen? Bied vanaf 60!
Simon Vinkenoog (1928-2009) Nederlands Boek: Louter genieten, met teksten en reproducties - 1993
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Afmetingen 42 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Eugène Brands - Abstract composition kopen? Bied vanaf 400!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Abstract composition
Techniek Litho
Afmetingen 59 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400