5. Als ik Kan

Als ik Kan

Opgericht in 1883 - opgeheven in 1952

Als ik Kan

In 1883 werd de kunstenaarsvereniging Als ik Kan opgericht. Toen bestond de vereniging nog onder de naam Union Artistique des Jeunes. Het initiatief werd gestart om jonge Antwerpse kunstenaars de mogelijkheid te geven hun werk tentoon te stellen in Antwerpen, maar ook in Nederland en Duitsland. In 1952 werd de vereniging ontbonden.

Er worden 1 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Laatste
kans
Charles Mertens - Ets - Oude vrouw in keuken kopen? Bied vanaf 20!
Charles Mertens - Ets - Oude vrouw in keuken

Geplaatst doordot64

Eindtijd03-07-2022 om 19:04

TechniekEts
Afmetingen22 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst