5. Als ik Kan

Als ik Kan

Opgericht in 1883 - opgeheven in 1952

Als ik Kan

In 1883 werd de kunstenaarsvereniging Als ik Kan opgericht. Toen bestond de vereniging nog onder de naam Union Artistique des Jeunes. Het initiatief werd gestart om jonge Antwerpse kunstenaars de mogelijkheid te geven hun werk tentoon te stellen in Antwerpen, maar ook in Nederland en Duitsland. In 1952 werd de vereniging ontbonden.

Evert Pieters - Havenzicht in Zeeland kopen? Bied vanaf 599!
Evert Pieters (1856-1932) Nederlands Havenzicht in Zeeland
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 56 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 599
Evert Pieters - Tekening/aquarel Boerenmeisje kopen? Bied vanaf 100!
Evert Pieters (1856-1932) Nederlands Tekening/aquarel Boerenmeisje
Techniek Aquarel
Afmetingen 30 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Jef Van Leemputten - Kippen en haan op een erf. kopen? Bied vanaf 410!
Jef Van Leemputten (1867-1948) Belgisch Kippen en haan op een erf.
Afmetingen 32 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 410
Direct kopen
Romain Steppe - Vissersboot onder zeil varend bij maanlicht dicht bij het strand kopen? Bied vanaf 180!
Romain Steppe (1859-1927) Belgisch Vissersboot onder zeil varend bij maanlicht dicht bij het strand
Afmetingen 74 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 180
Direct kopen