5. Eenigen

Eenigen

Opgericht in 1900 - opgeheven in 1905

Eenigen

Eenigen, of Eenige jongeren, was een kleine vooruitstrevende vereniging van beeldende kunstenaars uit Antwerpen. De vereniging werd opgericht in 1900. Haar doel was voornamelijk het organiseren van groepstentoonstellingen, waarvan er uiteindelijk vijf zijn gerealiseerd. Met de oprichting van Kunst van Heden, in 1905, hield de groep op te bestaan. Omdat veel leden de overstap maakten van Eenigen naar Kunst van Heden, wordt de vereniging gezien als een voorloper van Kunst van Heden.

Er worden 4 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Laatste
kans
Charles Mertens - Ets - Oude vrouw in keuken kopen? Bied vanaf 20!
Charles Mertens - Ets - Oude vrouw in keuken

Geplaatst doordot64

TechniekEts
Afmetingen22 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jakob Smits - Aquarel en pasteltekening, Bedelaar in kerkinterieur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1000!
Jakob Smits - Aquarel en pasteltekening, Bedelaar in kerkinterieur - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekAquarel
Afmetingen78 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jakob Smits - Stadsgezicht Antwerpen kopen? Bied vanaf 20!
Jakob Smits - Stadsgezicht Antwerpen

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorciscus_9com

Jaartal1864
TechniekLitho
Afmetingen19.9 cm x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
IngelijstNiet Ingelijst

Jakob Smits - Rotterdam 1855 - Mol 1928. Landschap ( heide ). kopen? Bied vanaf 250!
Jakob Smits - Rotterdam 1855 - Mol 1928. Landschap ( heide ).

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorDUURZAAM

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen47 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst