5. Eenigen

Eenigen

Opgericht in 1900 - opgeheven in 1905

Eenigen

Eenigen, of Eenige jongeren, was een kleine vooruitstrevende vereniging van beeldende kunstenaars uit Antwerpen. De vereniging werd opgericht in 1900. Haar doel was voornamelijk het organiseren van groepstentoonstellingen, waarvan er uiteindelijk vijf zijn gerealiseerd. Met de oprichting van Kunst van Heden, in 1905, hield de groep op te bestaan. Omdat veel leden de overstap maakten van Eenigen naar Kunst van Heden, wordt de vereniging gezien als een voorloper van Kunst van Heden.

Jakob Smits - Christus bespot kopen? Bied vanaf 125!
Jakob Smits (1855-1928) Nederlands Belgisch Christus bespot
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 125
1 bieding
Walter Vaes - surrealistische voorstelling met figuren - schaarse ets - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 175!
Walter Vaes (1882-1958) Belgisch surrealistische voorstelling met figuren - schaarse ets - mooi ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 26 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen