5. Lee Cole

Lee Cole (1954)

1 aangeboden items / 42 verkochte items

FA. (24 x Favoriet)

Lee COLE (Xiaoming Wu 1954)

Lee Cole - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Lee Cole - zonder titel

Geplaatst doorThijs_99

Eindtijd09-05-2021 om 22:56

TechniekAcryl
Afmetingen35 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam