5. Jan Radersma

Jan Radersma (1948)

3 aangeboden items / 30 verkochte items

FA. (15 x Favoriet)

Jan RADERSMA (Java, 1948)

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Jan Radersma - Olieverf op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Jan Radersma - Olieverf op papier, Zonder titel - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen47 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Jan Radersma - Merah kopen? Bied vanaf 30!

Jan Radersma - Merah

Geplaatst doordeKunstZolder

Jaartal1992
Afmetingen76 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Radersma - Tulisan kopen? Bied vanaf 30!

Jan Radersma - Tulisan

Geplaatst doordeKunstZolder

Jaartal1992
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst