5. Aris Knikker

Aris Knikker (1887-1962)

1 aangeboden items / 18 verkochte items

FA. (26 x Favoriet)

Aris KNIKKER (Haarlem 1887 - Den Haag 1962)

Knikker kreeg zijn opleiding aan de academie in Den Haag en bleef vrijwel zijn hele leven in die stad wonen. Aanvankelijk was hij plateelschilder bij Rozenburg, daarna ging hij over tot de vrije, ongebonden schilderkunst. Zijn voorkeur lag bij landschappen, boerenerven en vergezichten. Gebruikt ook wel het pseudoniem W. Markestein.

Aris Knikker - C4265-3, Polderlandschap met boerderij kopen? Bied vanaf 175!

Aris Knikker - C4265-3, Polderlandschap met boerderij

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd11-07-2021 om 20:31

Afmetingen43.5 cm x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst