Dit olieverfschilderij is gemaakt door Aris Knikker en is linksonder gesigneerd. Het werk toont een paar koeien bij een waterpartij, met aan de overzijde wilgen die het landschap omlijsten. Het is een karakteristiek en sfeervol werk waarin rust en atmosfeer centraal staan.
Aris Knikker volgde zijn opleiding aan de Academie in Den Haag en bleef vrijwel zijn gehele leven in deze stad wonen. Aanvankelijk werkte hij als plateelschilder bij Rozenburg, maar later legde hij zich toe op de vrije, ongebonden schilderkunst. Zijn voorkeur ging uit naar het schilderen van atmosferische waterlandschappen en boerenerven.
Bezichtiging is altijd mogelijk. Het ophalen van uw aangekochte kunstwerk is mogelijk in Nuenen. Ingelijste kunstwerken worden per koerier verstuurd, volgens de onderstaande tarieven. Niet gelijste werken zullen met de pakketdienst verzonden worden. Oneffenheden op de foto's maken onderdeel van de kavel beschrijving. Deze worden niet apart benoemd. Het oplagenummer op de foto kan variëren met het ontvangen oplage nummer.
Goed
Goed
koeriersdienst