5. Ton Diekstra

Ton Diekstra (1939)

1 aangeboden items / 32 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Ton DIEKSTRA: (Groningen 1939)

Ton Diekstra - Ets "Doorgaande beweging" kopen? Bied vanaf 20!

Ton Diekstra - Ets "Doorgaande beweging"

Geplaatst doorCello1

Eindtijd30-07-2021 om 19:24

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen16.2 cm x 19.1 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst