5. Henny van Leeuwen

Henny van Leeuwen (1957)

3 aangeboden items / 26 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Henny van LEEUWEN

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Henny van Leeuwen - # STOEL EN VRUCHT # 1994, mint kopen? Bied vanaf 36!

Henny van Leeuwen - # STOEL EN VRUCHT # 1994, mint

Geplaatst doorsilkart

Jaartal1994
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Henny van Leeuwen - Abstracte compositie, ets kopen? Bied vanaf 30!

Henny van Leeuwen - Abstracte compositie, ets

Geplaatst doorRosser

TechniekEts
Afmetingen47 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorRosser

TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst