5. Pieter Defesche

Pieter Defesche (1921-1998)

6 aangeboden items / 196 verkochte items

FA. (65 x Favoriet)

Pieter DEFESCHE (Maastricht 1921 - Maastricht 1998)

6 aangeboden items van deze kunstenaar
Pieter Defesche - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Pieter Defesche - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1997
TechniekLitho
Afmetingen90 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Pieter Defesche - Ingelijste gouache kopen? Bied vanaf 125!

Pieter Defesche - Ingelijste gouache

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

Jaartal1975
TechniekGouache
Afmetingen61 cm x 81 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Pieter Defesche - Don Quichot en Sancho Panza kopen? Bied vanaf 20!

Pieter Defesche - Don Quichot en Sancho Panza

Geplaatst doorNiflheimer

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen36 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter Defesche - Liedespaar kopen? Bied vanaf 60!

Pieter Defesche - Liedespaar

Geplaatst doorandrew

Jaartal1994
TechniekLitho
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter Defesche - Hemelse en Aardse liefde III kopen? Bied vanaf 45!

Pieter Defesche - Hemelse en Aardse liefde III

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst