5. Paul van Dam

Paul van Dam (XIXe Eeuw - XXe Eeuw)

1 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Paul van DAM, graficus

Paul van Dam - Veluwse boerderij | houtsnede - gekleurd in bewerkte houten lijst kopen? Bied vanaf 20!

Paul van Dam - Veluwse boerderij | houtsnede - gekleurd in bewerkte houten lijst

Geplaatst doortakamine

Eindtijd20-05-2021 om 21:04

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen47.5 cm x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst