5. Marianne Aulman

Marianne Aulman (1956)

18 aangeboden items / 253 verkochte items

FA. (19 x Favoriet)

Marianne AULMAN (Amsterdam 1956)

Schilder, graficus.

Opleiding:

Van 1980 tot 1985 ging Aulman naar de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag.

Aulman heeft een diepe passie voor reizen, wat je terug vindt in haar werk. Oude beschavingen en vergane glorie inspireren haar. In haar werk wordt architectuur gecombineerd met mysterieuze elementen in verschillende vormen. De kleuren die Aulman gebruikt zijn helder, wat de herinnering aan deze oude culturen levendig maakt.

18 aangeboden items van deze kunstenaar
Marianne Aulman - 12 litho's in wissel plexiglas frame kopen? Bied vanaf 200!

Marianne Aulman - 12 litho's in wissel plexiglas frame

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorjaapannemiek

Jaartal1989
TechniekCollage
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Marianne Aulman - steendruk - Indian Market II 2/15 1996 - 21050 kopen? Bied vanaf 35!

Marianne Aulman - steendruk - Indian Market II 2/15 1996 - 21050

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1996
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marianne Aulman - steendruk - Incisioni Rupestri III 12/15 - 21049 kopen? Bied vanaf 35!

Marianne Aulman - steendruk - Incisioni Rupestri III 12/15 - 21049

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1995
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marianne Aulman - steendruk - Indian Market III 2/15 - 21051 kopen? Bied vanaf 35!

Marianne Aulman - steendruk - Indian Market III 2/15 - 21051

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1996
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marianne Aulman - Litho, King and castle VIII kopen? Bied vanaf 5!

Marianne Aulman - Litho, King and castle VIII

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Jaartal1995
TechniekLitho
Afmetingen94 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marianne Aulman - Litho, Misterio del Mar IV kopen? Bied vanaf 5!

Marianne Aulman - Litho, Misterio del Mar IV

Jaartal1995
TechniekLitho
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marianne Aulman - King and Castle XI | Kleuren zeefdruk (ingelijst) - oplage 8/16 kopen? Bied vanaf 45!

Marianne Aulman - King and Castle XI | Kleuren zeefdruk (ingelijst) - oplage 8/16

Geplaatst doortakamine

Jaartal1995
Afmetingen61 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marianne Aulman - Incisioni Rupestri II | Kleuren zeefdruk (ingelijst) - oplage 9/15 kopen? Bied vanaf 45!

Marianne Aulman - Incisioni Rupestri II | Kleuren zeefdruk (ingelijst) - oplage 9/15

Geplaatst doortakamine

Jaartal1995
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marianne Aulman - Citta Magica I | Kleuren zeefdruk 11/25 - ingelijst kopen? Bied vanaf 60!

Marianne Aulman - Citta Magica I | Kleuren zeefdruk 11/25 - ingelijst

Geplaatst doortakamine

Jaartal2001
Afmetingen63.5 cm x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marianne Aulman - Mythische wezens | vier kleuren zeefdrukken - ingelijst kopen? Bied vanaf 85!

Marianne Aulman - Mythische wezens | vier kleuren zeefdrukken - ingelijst

Geplaatst doortakamine

Jaartal2002
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marianne Aulman - Viaggio Mondo I | kleuren zeefdruk 4/25 - ingelijst kopen? Bied vanaf 60!

Marianne Aulman - Viaggio Mondo I | kleuren zeefdruk 4/25 - ingelijst

Geplaatst doortakamine

Jaartal2002
Afmetingen48.5 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Marianne Aulman - Atlantis XIV kopen? Bied vanaf 230!

Marianne Aulman - Atlantis XIV

Geplaatst doorKellyW

TechniekAcryl
Afmetingen100 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marianne Aulman - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Marianne Aulman - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1989
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marianne Aulman - Capitello VI kopen? Bied vanaf 45!

Marianne Aulman - Capitello VI

Geplaatst doorkunstcollectie2500

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen98.5 cm x 68.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marianne Aulman - C5135-D6, Sirenen III kopen? Bied vanaf 50!

Marianne Aulman - C5135-D6, Sirenen III

Geplaatst doorMarsmeijer

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen63 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marianne Aulman - Litho "Egyptisch gesprek I" kopen? Bied vanaf 40!

Marianne Aulman - Litho "Egyptisch gesprek I"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marianne Aulman - Odysseus Schipbreuk V kopen? Bied vanaf 45!

Marianne Aulman - Odysseus Schipbreuk V

Geplaatst doorCSalentijn

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marianne Aulman - De val van Icarus V kopen? Bied vanaf 45!

Marianne Aulman - De val van Icarus V

Geplaatst doorCSalentijn

Jaartal1998
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst