5. Henri Hess

Henri Hess (1950)

3 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Henri HESS (Eindhoven 1950)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Henri Hess - Ploegende boer kopen? Bied vanaf 950!

Henri Hess - Ploegende boer

Geplaatst doorpmverbeek

Jaartal1980
Afmetingen128 cm x 148 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henri Hess - C5169, Polderlandschap Brabant, nabij Eindhoven kopen? Bied vanaf 450!

Henri Hess - C5169, Polderlandschap Brabant, nabij Eindhoven

Geplaatst doorMarsmeijer

Afmetingen78 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henri Hess - Moulin à vent kopen? Bied vanaf 20!

Henri Hess - Moulin à vent

Geplaatst doorArtDumay

Afmetingen37.5 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst