5. Marlene Dumas

Marlene Dumas (1953)

3 aangeboden items / 18 verkochte items

FA. (175 x Favoriet)

Marlene DUMAS: (Kaapstad Zuid Afrika 1953). Sinds 1976 in Nederland.

Zuid-Afrikaans Nederlands

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Marlene Dumas - zeldzaam kunstenaarsaffiche | 'Waiting for meaning' | 1988 kopen? Bied vanaf 100!

Marlene Dumas - zeldzaam kunstenaarsaffiche | 'Waiting for meaning' | 1988

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1988
TechniekVaria
Afmetingen42 cm x 60 cm (h x b)
Marlene Dumas - The Fog of War kopen? Bied vanaf 6000!

Marlene Dumas - The Fog of War

Geplaatst doorbrouwerrj

Jaartal2006
TechniekLitho
Afmetingen55.5 cm x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marlene Dumas - Litho: Die Sterre van die hemel - 1983 kopen? Bied vanaf 650!

Marlene Dumas - Litho: Die Sterre van die hemel - 1983

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1983
TechniekVaria
Afmetingen67 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt