3. items
  5. Land

Zuid-AfrikaZuid-Afrika

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Zuid-Afrikaans.

Er worden 9 kunstwerken aangeboden
Breyten Breytenbach - 'Les hommes,oiseaux et papillons',Litho,1989, ed.EA kopen? Bied vanaf 125!
Breyten Breytenbach - 'Les hommes,oiseaux et papillons',Litho,1989, ed.EAGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGrafics

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen88 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Walter Whall Battiss - Four white rocks, houtsnede kopen? Bied vanaf 125!
Walter Whall Battiss - Four white rocks, houtsnedePrenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1951
TechniekVaria
Afmetingen29 cm x 43 cm (h x b)

Frans Martin Claerhout - Stifttekening in boek, 1995 kopen? Bied vanaf 75!
Frans Martin Claerhout - Stifttekening in boek, 1995Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

Jaartal1995
TechniekStift
Afmetingen29.5 cm x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Walter Whall Battiss - Assault on the Eyrie, houtsnede kopen? Bied vanaf 115!
Walter Whall Battiss - Assault on the Eyrie, houtsnedePrenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1951
TechniekVaria
Afmetingen43 cm x 29 cm (h x b)
Walter Whall Battiss - Boys picking wild fruits, linosnede kopen? Bied vanaf 95!
Walter Whall Battiss - Boys picking wild fruits, linosnedePrenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1951
TechniekVaria
Marlene Dumas - Litho: Die Sterre van die hemel - 1983 kopen? Bied vanaf 650!
Marlene Dumas - Litho: Die Sterre van die hemel - 1983Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1983
TechniekVaria
Afmetingen67 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Don Benzien - Zuidafrikaans landschap kopen? Bied vanaf 50!
Don Benzien - Zuidafrikaans landschapSchilderij

Geplaatst doorBertvee

Afmetingen28 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Marlene Dumas - Before & After tweeluik kopen? Bied vanaf 2000!
Marlene Dumas - Before & After tweeluikGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMarliesVisser

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
John Kongos - Kongos kopen? Bied vanaf 4!
John Kongos - KongosVinyl

Geplaatst doorVeilingmeester-Vinyl

Jaartal1971
TypeLP