Tinus de Jongh (1885-1942) Gebouw "De Rijnstroom" te Amsterdam
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 75.6 x 88.2 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 1.200