5. Ton van Kesteren

Ton van Kesteren (1942)

1 aangeboden items / 36 verkochte items

FA. (18 x Favoriet)

Ton van KESTEREN (Brastagi Indonesie 1942)

Ton van Kesteren - Litho kopen? Bied vanaf 100!

Ton van Kesteren - Litho

Geplaatst doorKlavertje65

Eindtijd31-07-2021 om 19:07

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst