5. Wessel Couzijn

Wessel Couzijn (1912-1984)

2 aangeboden items / 15 verkochte items

FA. (20 x Favoriet)

Wessel COUZIJN (Amsterdam 1912 - Amsterdam 1984)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Wessel Couzijn - 12 drukken in gemengde techniek in originele map, IL, Steenschrijvers deel 2 kopen? Bied vanaf 400!

Wessel Couzijn - 12 drukken in gemengde techniek in originele map, IL, Steenschrijvers deel 2

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd01-08-2021 om 19:17

Jaartal1966
TechniekPortfolio
Afmetingen43.5 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Wessel Couzijn - Carel Visser - uitnodigingskaart Atelierfeest op 19 maart 1965 kopen? Bied vanaf 225!

Wessel Couzijn - Carel Visser - uitnodigingskaart Atelierfeest op 19 maart 1965

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd04-04-2021 om 22:31

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen43.5 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst