5. Alexander Gerhardus Dieperink

Alexander Gerhardus Dieperink (1901-1972)

2 aangeboden items / 19 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Alexander Gerhardus DIEPERINK (1901 - 1972)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Alexander Gerhardus Dieperink - 4 Mediterrane landschappen - Inkttekeningen kopen? Bied vanaf 40!

Alexander Gerhardus Dieperink - 4 Mediterrane landschappen - Inkttekeningen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

Eindtijd12-08-2021 om 20:18

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen13 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Alexander Gerhardus Dieperink - Landschap met rotsen kopen? Bied vanaf 15!

Alexander Gerhardus Dieperink - Landschap met rotsen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorNiflheimer

Eindtijd15-04-2021 om 21:35

TechniekAquarel
Afmetingen40.5 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst