Alexander Gerhardus Dieperink - Twee kippen - Tekeningen

Alexander Gerhardus Dieperink - Twee kippen - Tekeningen kopen? Bied vanaf 48!
Alexander Gerhardus Dieperink - Twee kippen - Tekeningen kopen? Bied vanaf 48!Alexander Gerhardus Dieperink - Twee kippen - Tekeningen kopen? Bied vanaf 48!Alexander Gerhardus Dieperink - Twee kippen - Tekeningen kopen? Bied vanaf 48!Alexander Gerhardus Dieperink - Twee kippen - Tekeningen kopen? Bied vanaf 48!Alexander Gerhardus Dieperink - Twee kippen - Tekeningen kopen? Bied vanaf 48!Alexander Gerhardus Dieperink - Twee kippen - Tekeningen kopen? Bied vanaf 48!Alexander Gerhardus Dieperink - Twee kippen - Tekeningen kopen? Bied vanaf 48!Alexander Gerhardus Dieperink - Twee kippen - Tekeningen kopen? Bied vanaf 48!
  • Alexander Gerhardus Dieperink (1901-1972)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 19 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Twee gemengde technieken door A.G.Dieperink
Voorstellingen van kippen
Bovenste tekening, beeldmaat 19x25, onderste tekening beeldmaat 18x14
Beide tekeningen zijn bevestigd op eenzelfde onderblad
Beide tekeningen gesigneerd in potlood: 'A G Dieperink'
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00