5. Jan Simon Knikker (sr.)

Jan Simon Knikker (sr.) (1889-1957)

2 aangeboden items / 14 verkochte items

FA. (24 x Favoriet)

Jan Simon KNIKKER (sr.) (Hillegom 1889-1957 Den Haag)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Jan Simon Knikker (sr.) - Boerderij en molen aan het water kopen? Bied vanaf 500!

Jan Simon Knikker (sr.) - Boerderij en molen aan het water

Geplaatst doorDepot_Leerdam

Eindtijd07-02-2021 om 20:02

Afmetingen70 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Simon Knikker (sr.) - Poldergezicht met kippen op erf. kopen? Bied vanaf 175!

Jan Simon Knikker (sr.) - Poldergezicht met kippen op erf.

Geplaatst doorNjoyart

Eindtijd05-08-2021 om 22:25

Afmetingen44 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst