5. Mr. Strange

Mr. Strange (1964)

4 aangeboden items / 55 verkochte items

FA. (45 x Favoriet)

MR STRANGE (Montpellier 1964)

Geboren als: Jean Marie Gitard

Frans

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Mr. Strange - On est tous des Superhéros kopen? Bied vanaf 50!

Mr. Strange - On est tous des Superhéros

Fotografie

Geplaatst doormrstrange_64

Jaartal2019
TechniekDigitale Print
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mr. Strange - The Catch is not for chicks kopen? Bied vanaf 50!

Mr. Strange - The Catch is not for chicks

Geplaatst doormrstrange_64

Jaartal2018
TechniekGiclée
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mr. Strange - LEVITATION kopen? Bied vanaf 50!

Mr. Strange - LEVITATION

Geplaatst doormrstrange_64

Jaartal2020
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mr. Strange - IROSHIMA, MON AMOUR kopen? Bied vanaf 50!

Mr. Strange - IROSHIMA, MON AMOUR

Geplaatst doormrstrange_64

Jaartal2020
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst