5. David Desjardine

David Desjardine (1939)

1 aangeboden items / 15 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

David DESJARDINE Schilder, graficus, collagist. Geboren in Sliedrecht op 7-2- 1939. Opleiding: Academie voor Beeldende Kunsten (Arnhem) en Güzel Sanat Akademisi (Istanbul). Werkzaam geweest in Sliedrecht, Haarlem, Amsterdam, Istanbul en Arnhem. Zijn werk is ‘abstract’. Op 15 mei 2011 werden 41 werken van de schilder Desjardine uit de periode 1968-1992 geveild (Catalogus Boven’s Veiling); de veiling als zodanig was tevens bedoeld als conceptueel kunstwerk, vastgesteld bij notariële akte van 5 november 1993; onverkochte werken zijn ter plekke doorgedraaid..... De kunstenaar signeert zijn werk met "Desjardine" (zonder voornaam).

David Desjardine - litho - epreuve kopen? Bied vanaf 25!

David Desjardine - litho - epreuve

Geplaatst doorMiles

Eindtijd17-06-2021 om 19:48

TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst